Susipažink su Veiklių moterų klubu ir „ŠEIMOS DALIES“ naryste.

„Šeimos dalis“ – rimta narystė. Džiaugiamės, kad ryžaisi investuoti į savo tikslus, o dar labiau, kad galėsime būti tavo ramstis šioje kelionėje. Platformoje kas mėnesį daug visko vyksta, tad įdomiausius renginius rekomenduojame pasižymėti savo kalendoriuje, kad nepraleistum. Čia taip pat rasi gausybę buvusių įrašų, konsultacijų, programų ir net sporto treniruočių.

Kviečiame dalyvauti online reginuose bei gyvuose susitikimuose. Organizuojame renginius su savo srities profesionalais, verslų savininkais ir atsižvelgiame į klubo narių lūkesčius. Online ir gyvų susitikimų metu ne tik galėsi išgirsti jų istorijas, bet ir pati klausti, semtis įkvėpimo bei žinių. Žinoma, rezultatai priklausys ir nuo tavo pačios aktyvumo bei įsitraukimo. Dalyvauk, prisijunk, nepraleisk sesijų ir jei dar nespėjai, junkis prie Facebook grupės, kur gyvuoja šilta ir nuolat viena kitai padedanti bendruomenė. Jauskis laisvai inicijuodama temas ir klausdama patarimo. 💛

Šių mokymų tikslas - tobulinti bei ugdyti profesines žinias tam kad būtų pagerinta esamo arba būsimo darbo kokybė. Mokymai laikomi užbaigtais tik atlikus visas užduotis.

Sukūrėme video, kad greičiau susipažintum su klubu ir galėtum išnaudoti visas jo galimybes.

Artimiausias renginys

LIVE pokalbis su santykių koučere Indra Laučyte - Šarne

PLAČIAU

PRISIJUNK PRIE FACEBOOK GRUPĖS

PRISIJUNGTI

Prie platformos jau prisijungė