Subalansuotos mitybos pagrindai moterims

Ar ir tu pasimetei informacijos gausoje apie mitybą? Kartais mūsų kasdienio valgymo scenarijus gali tapti lyg labirintas, o mes – pasimetame vidinėse diskusijose arba pasirinkame maistą pagal naujausias mitybos madas. Dietologė Evelina padės  ne tik susipažinti su subalansuotos mitybos esminiais principais, bet ir įgyti praktinių žinių.


Seminaro metu tu:


  • Sužinosi, su kokiomis ligomis dažniausiai susiduria moterys.
  • Susipažinsi su sveikatai palankia ir nepalankia dieta.
  • Išmoksi atskirti sudėtinius ir paprastuosius angliavandenius.
  • Gilinsi žinias apie pridėtinį cukrų.
  • Sužinosi, kokių riebalų rekomenduojama vengti.
  • Nagrinėsi skirtingų regionų dietas, kurias galėsi pritaikyti ir savo kasdienybėje.
subalansuotos_mitybos_pagrindai_moterims_ka_darai_daryk_gerai

Tikime, kad po šio seminaro ne tik žinosi, kaip sudaryti subalansuotą valgiaraštį, bet ir jausies pasitikinčiai priimdama sprendimus, atrasi džiaugsmą valgydama ir suvoksi, kaip maistas gali prisidėti prie tavo gerovės kiekvieną dieną!


Apie lektorę:


Evelina Cikanavičiūtė - gydytoja 2013 m. Vilniaus Universitete, Medicinos fakultete baigusi dietologijos rezitentūros studijas. Nuo 2015 m. dirba VUL Santaros klinikose.


Seminaro lektorė aktyviai dalyvauja Lietuvos dietologų draugijos veikloje, yra knygos „Ką valgyti susirgus vėžiu?“ bendraautorė. Evelina nuolat kelia kvalifikaciją dalyvaudama ir pati skaitydama pranešimus mokslinėse klinikinėse konferencijose. Taip pat gydytoja aktyviai dalyvauja socialinėje veikloje ir sveikatos gerinimo projektuose šviečiant visuomenę mitybos ir ligų prevencijos klausimais.

„Noriu, kad šis seminaras suteiktų ne tik esminę informaciją apie sveikatai palankios ir subalansuotos bei tvarios dietos principus, bet atneštų ir daugiau aiškumo, ir ramybės apie savo sprendimus renkantis maistą."

- Evelina Cikanavičiūtė