Apie

Karolina ir Rasa pradėjo nuo nulio.

Dabar Karolina yra 5 pelningų verslų savininkė, o Rasa leidžia tarptautinį žurnalą ir yra sukūrusi ne vieną sėkmingą laidą. Kaip? Jos neturėjo šeimų, kurios galėtų padėti savo patirtimis ar finansais. Būdamos dar labai jaunos, jos jau degė savo idėjomis ir į viską šoko stačia galva. Tiesa, aukštyn ir žemyn. Kiek klaidų pridaryta! Kaip sunku buvo!


Niekas nemato tos kitos sėkmės istorijų pusės:

Kai verki iš streso, naktį negali užmigti, kai supranti padariusi nežmoniškai daug kainuosiančią klaidą. Labai gerai žinome jausmą, kai abejoji savimi, manai, kad nesi tam tinkamas žmogus, kad visi kiti geriau žino, o kai dar aplinkiniai nepalaiko… Todėl palaikysime mes!

Pradėdamos Ką darai, daryk gerai kuriame tai, ko pačioms trūko. Tai internetinių kursų platforma, kur daug pasiekę žmonės atvirai pasakoja kaip jiems tai pavyko. Kuriame tai, kad sutaupytum laiko, pinigų, jausmų ir daug greičiau pasiektum savo tikslą. Kursuose išgirsi tai ko niekas nežino ir turėsi galimybę klausyti ne teorinių kursų, o istorijų, kurių dėka gausi praktinių žinių ir rasi atsakymus į savo klausimus.