Mamos emocinė sveikata ir laimė: ką būtina žinoti?

Kaip derinti motinystę ir įtemptą karjerą?

 

Daugybė moterų tyliai kenčia „mamos kaltę“. Psichologė Sigita Valevičienė šiame kurse dekonstruodama šį jausmą puikiai padeda suprasti jo šaknis ir išsilaisvinti, kad galėtume gyventi savo autentišką gyvenimą. Derinti namus, ambicijas ir vaikų raidą yra tikrai įmanoma - svarbu mokytis ir suvokti savo poreikius.

 

Kurse taip pat nagrinėjama santykių su partneriu tema - dauguma mūsų meilę mato kaip duotybę, kai išties daugybė mūsų problemų kyla iš komunikacijos stokos. Šiame kurse Sigita atkreipia dėmesį į savų poreikių išsakymo svarbą ir kaip tai padaryti.

 

Apie lektorę:

Sigita Valevičienė yra jungiškosios krypties psichologė, knygos „Motinystės kelias: apie svarbiausias moters gyvenimo transformacijas“ autorė bei keturių vaikų mama. Sigita gilinasi į nėštumo ir motinystės temas, ruošia poras gimdymui ir motinystei bei konsultuoja besilaukiančias ir pagimdžiusias moteris. Sigita tiki, kad motinystė yra transformuojanti moters kelionė, kuri skatina kurti ryšį ne tik su vaikeliu, bet ir su pačia savimi.

Šiame kurse sužinosite:

1. „Kaltės“ jausmas: kas tai?

2. Kokių kaltės formų išmokome dar vaikystėje ir kodėl tai svarbu?

3. Ką mums išties pasako kaltės jausmas ir kaip su juo išbūti?

4. Kaip „kaltė“ atkeliavo į mūsų visuomenę istoriškai?

5. Kaip išsilaisvinti iš visuomenės primestų formų?

6. Mamos siekis būti tobulai: kokie yra kiti motinystės variantai ir kaip juos atrasti bei pritaikyti sau?7. Kaip išgirsti savo poreikius?

8. Kaip brėžti ribas ir kaip jas saugoti?

9. Ryšys su vaiku: kaip kurti sveiką santykį?

10. Ryšys su partneriu: kaip komunikuoti?

11. Kaip dirbanti mama gali sau padėti?

12. Karjera ir savivertė - panagrinėkime šį ryšį.

13. Kaip išmokti būti atsakinga už savo laimę ir parodyti pavyzdį vaikams?