Streso mažinimo dirbtuvės: paprasti pratimai kasdienai

 

 

Kiekvieną dieną susiduriame su stresoriais, įvairiais gyvenimo faktoriais ir situacijomis, kurios sukelia stresą mūsų organizmui. Žinant, kad nuo stresorių neįmanoma pasislėpti, kad ir kur gyventumėte, kad ir kokį darbą dirbtumėte, svarbu mokėti išbūti stresinese situacijose.

O kadangi stresorių tiek daug, stresas kaupiasi ir virsta į lėtinį stresą. Lėtinis stresas, kaip visiems žinoma, sukelia ne tik psichologinių problemų, tačiau ir fizinių. Mūsų organizmas silpnėja ir gali susirgti (širdies ir kraujagyslių ligos yra vieni dažniausių streso padarinių). Kad taip neatsitiktų, šio workshop'o metu susipažinsite su mindfulness ir kvėpavimo pratimais, kurie padės išvengti lėtinio streso padarinių.

 

Workshop'o metu:

  • Trumpa teorinė dalis, kodėl mindfulness padeda išbūti su stresu (10-15 min);
  • Susipažinsite su mindufulness pratimų pradžiamoksliu;
  • Išmoksite pratimų, kurie gerina dėmesio koncentraciją;
  • Išbandysite pratimus, kurie padeda paleisti mintis ir būti „čia ir dabar“;
  • Patirsite, kokiais pratimais galima ugdyti atjautą sau ir kitiems;
  • Sužinosite kvėpavimo pratimų, kurie padeda greitai nusiraminti esant stresui.

 

Apie lektorių: 

Gydytojas psichoterapeutas Dainius Jakučionis 15 metų mokėsi medicinos, elgsenos subtilybių bei psichoterapijos, kad galėtų padėti žmonėms gyventi visavertį ir subalansuotą gyvenimą bei prisidėti prie psichinės sveikatos Lietuvoje destigmatizavimo. Jis taip pat yra daugelio straipsnių autorius, lektorius ir mentorius, atpažįstamas iš emocinės sveikatos temų aktualizavimo televizijoje bei žurnaluose.