„Gėrybės“ desertai ir jų beveik netyčia prasidėjęs verslas.

 
Ši nauja pokalbių klube serija, skirta įkvėpti motyvacijos, mokyti siekti svajonių ir realizuoti idėjas per tikrus moterų pavyzdžius ir nuoširdžias istorijas. 
 
Antrasis pokalbis bus su Agne, „Gėrybė“, natūralių, vegan ir be gliuteno skanumynų gamintoja. Jos ir vyro Raimondo kurti desertai individualių užsakymų būdu keliauja po visą Lietuvą, jų galima rasti Rimi tinkle ir daugelyje kavinių. Toks augimas - sėkmės istorija, tad tik ir norisi klausti KAIP JŪS TAI PADARĖT? 
 
Verslas atsirado tuomet, kai 2018 metais pasaulį išvydo Agnės ir Raimondo pirmagimis sūnus Jonukas. Jauna moteris pastebėjo, kad maitinamą vaiką beria. Jauna moteris atsisakė kiaušinių, laktozės, cukraus ir gliuteno. Pakeitus mitybą, vaikui greitai pagerėjo, tačiau jaunai mamai buvo sunku gyventi be vieno didžiausių kasdienių džiaugsmų – saldumynų.
 
Su Agne kalbėsime, kaip jie pradėjo, kaip rado patalpas, kaip kūrėsi receptai. Svarbiausia, kaip atėjo klientai, pirmas pelnas, kur jį vėliau investavo ir kokie buvo jų augimo žingsniai.
 
Daugiau apie šią TIK KLUBUI skirtą laidą:
 
Lengva matyti kitas moteris, kurios šviečia, jų verslas auga, o pardavimų daugėja. Tačiau kiek valandų buvo įdėta iki tol? Kiek kartų norėjosi nuleisti rankas?
 
Be to, šių pokalbių tikslas skleisti seserystės žinią  vienai mūsų gali itin sektis, tačiau visada yra sunkių momentų, visada galime atvirai kalbėtis, kas šiuo metu neleidžia vakarais užmigti. O taip praskleidus „sėkmingos išvaizdos“ šydą ir girdint kitas moteris atvirai dalinantis ir pačiai lengviau suprasti, kokie tavo tolimesni žingsniai ❤️