Vidinis kritikas: ką reikia žinoti ir kaip išsilaisvinti?

 

 

Ar tau jau teko susipažinti su vidiniu kritiku? Taip, taip, čia tas pats, kuris vis kartoja „tau nieko nepavyks, „net nebandyk, „tu nieko nemoki frazes. 

Baisu, kai pagalvoji, kiek svajonių jis pražudė, neleidęs net pabandyti jų įgyvendinti ir kaip lengvai jam tai pavyksta! O ar žinai, kad jis turi ir kitų veidų? Gėdos jausmas ne laiku ir ne vietoje, nemokėjimas atsipalaiduoti, kaltės jausmas, pasiekimų ir komplimentų sumenkinimas – taip, vidinis kritikas ir čia prikišo savo rankas. O tiksliau – mintis. 

Mes visi save kritikuojame. Tokia ta tiesa. Vieniems tas vidinis kritikas yra neatsiejama gyvenimo dalis, kiti jo nuoširdžiai nekenčia, bet kad ir kaip būtų, niekas nelieka jam abejingas. Vidinis kritikas atlieka kažkokią funkciją, ar ji naudinga - klausimas. Seminaro metu su gydytoju psichoterapeutu Dainiumi Jakučioniu ieškosime atsakymų, kaip palengvinti savo gyvenimą su vidiniu kritiku. 

Dainius sako: „Mes vidinio kritiko iki galo neatsikratysime, deja, bet galime išmokti gyventi lengviau

Šiame seminare sužinosite: 

  • Kas yra vidinis kritikas?
  • Kokios yra vidinio kritiko formos? 
  • Kaip ir kodėl susiformuoja vidinis kritikas?
  • Kaip sumažinti savyje esantį vidinį kritiką?

Apie lektorių: 

Gydytojas psichoterapeutas Dainius Jakučionis 15 metų mokėsi medicinos, elgsenos subtilybių bei psichoterapijos, kad galėtų padėti žmonėms gyventi visavertį ir subalansuotą gyvenimą bei prisidėti prie psichinės sveikatos Lietuvoje destigmatizavimo. Jis taip pat yra daugelio straipsnių autorius, lektorius ir mentorius, atpažįstamas iš emocinės sveikatos temų aktualizavimo televizijoje bei žurnaluose.