Moters ciklo dovanos: darbe ir kasdieniniame gyvenime

 

 

Menstruacijos - tai moterų gyvenimo ritmas, kuris yra visai kitoks nei vyrų. Jis nėra savaime aiškus ir savaime palaikomas, gali kilti daugybė klausimų.

Jei moteris, prisitaikydama prie kitokio, nei jos prigimtinis ritmo, ir paneigdama savąjį pasiekia TIEK daug, gyvena TAIP - kiek ji pasiektų gyvendama SAVO ritmu?

Mėnesinės moterį lydi DIDŽIĄJĄ DALĮ GYVENIMO, tad ypač svarbu išmokti ir patirti DOVANAS, kurias teikia gyvenimas CIKLE, kad moteris mėgautųsi gyvenimu, patirtų daugiau darnos ir jaustų balansą.

Menstruacijų ciklas apima daug daugiau nei vien tik kraujavimo etapą. Tai vientisas pažinimo ratas kylantis spirale, apima ir įtakoja visas gyvenimo sritis: santykius, darbingumą, energijos lygį, proto aktyvumą, seksualumą, vaisingumą, nuotaikas, pasitikėjimą, kūrybiškumą, dvasingumą.

Kuo labiau moteris pažįsta save gyvendama cikle ir vadovaujasi juo, tuo lengvesnis tampa ir menopauzės etapas ir tuo darniau pereinama į laiką, kai baigiasi kraujavimas.

Tema plati ir gili, kaip moters gyvenimas. Šio pažintinio seminaro akcentai: kaip menstruacijų ciklas įtakoja moters darbingumą ir kasdieninį gyvenimą?

 

Šiame seminare sužinosite apie: 

 • Kokiu laiku/ritmu gyvena moteris?
 • Kaip mus, moteris, veikia mėnesinių ritmas?
 • Kokiame ciklo etape jaučiamės aktyviausios?
 • Kokia prasmė lėtojo etapo, kas tuo metu svarbu?
 • Ką tuo metu reikia daryti?
 • Kuriuo metu geriausia tvarkyti reikalus, finansus, kibti į detales?
 • Kada natūraliai mumyse pasireiškia/sustiprėja komandiniai gebėjimai, galime organizuoti renginius, lengvai būti su žmonėmis ir tarp žmonių?
 • Kuris laikas palankiausias kurti, rašyti, gaudyti idėjas?
 • Kodėl svarbu rasti griovimui/naikinimui vietos savo gyvenime?
 • Kodėl kuo labiau stengiuosi nebūti „tokia bjauri PMS metu, tuo labiau tai vyksta? Kaip išeiti iš rato: pratrūkau, o po to jaučiu kaltę?
 • Kaip save stebėti ir veikti tinkamu laiku, tinkamus dalykus?

 

Apie lektorę:

Aistė Samulienė gyvena pagal savo ciklą, 7-us metus veda seminarus, kursus Moters ciklo dovanos, Pilnaties meditacijas ir moterų ratus, konsultuoja asmeniškai.

„Man buvimas moterimi yra didžiulė dovana! Kai pažinau savo ciklą, kiekvieną jo etapą tokį, koks jis yra – atradau daugiau džiaugsmo, atsivėrė gyvenimo lengvumas. Pašalinis poveikis – mėnesinės, daugelį metų iki tol buvusios skausmingos – tapo maloniomis ir laukiamomis. Kviečiu pažinti savo ciklinę prigimtį!

Aistė - moteris, mylimoji žmona, trijų vaikų mama, sertifikuota Moon Mother® Mirandos Gray mokinė, Aura-Soma® spalvotos sielos terapijos praktikė, Mandala dance – energetinės šokio praktikos vedėja, moterų ritualų lydėtoja: pirmųjų mėnesinių, sakralių mergvakarių, prausynų, vytuliavimo, kai reikia moteriai pagalbos pereiti pasikeitimus gyvenime.