Manifestacijos pagrindai: kaip savo svajones paversti realybe?

 

   

Ievos meditaciją gali rasti paspaudus ČIA.

Galime pastebėti, kad vieniems svajonės pildosi lengvai, kitiems - sunkiai arba išvis negali įgyvendinti jokių svajonių. Klausimas - kodėl? Apie manifestaciją yra daug kursų, knygų, video, bet pastebima, kad net jau senokai sąmoningumo keliu einantys žmonės, nesuvokia iki galo svajonės materializacijos dėsnių.

Seminare sužinosi formulę, kurią sudaro 15 esminių komponentų, kaip manifestuoti savo svajonę. Kiekvieną iš tų komponentų, seminaro metu, aptarsime konkrečiai. Manifestacija - tai ne privilegija, kurią gauna žmogus už gerą karmą ar grožį, manifestacija tai - išmanyti visatos dėsnius, jei mus gravitacija traukia prie žemės ir mes tai suvokiame aiškiai protu. 

Mes galime manifestuoti viską - svajonių partnerį, svajonių darbą, svajonių namą, tobulą sveikatą, subalansuotą ir harmoningą gyvenimą.
Kad svajonę įgyvendintume, mums reikia intencijos (ketinimo). Daugelis žmonių maišo žodį INTENCIJA su žodžiu NORIU. Čia nėra lygybės ženklo!
INTENCIJA = stiprus noras (troškimas) + ryžtas veikti + tikėjimas.

Kviečiame prisijungti prie online dirbtuvių visus tuos, kurie nori išmanyti visatos dėsnius ir juos paprastai taikyti kasdienybėje. Tuos, kurie nori prisiimti atsakomybę kurti savo gyvenimą ir išties įgyvendinti savo svajones.

Šiame seminare:

  • suvoksi, kaip veikia manifestacijos dėsniai;
  • atrasi, kodėl tavo svajonės nesipildo ir ką reikia daryti, kad pajudėtum link savo svajonės išsipildymo;
  • gausi konkrečius žingsnius, kaip manifestuoti norimą gyvenimą.


Apie lektorę:

Moterų koučerė, Ieva Amala, daugiau nei 10 metų domisi pasąmonės galia. Dar būdama vienos didžiausių internetinių sprendimų agentūros Lietuvoje direktore, pradėjo domėtis, kaip vidinė būsena ir įsitikinimai turi įtakos gyvenimui. Keisdama savo būseną ir įsitikinimus, ji kardinaliai transformavo savo gyvenimą. Šiuo metu Ieva Amala veda asmenines konsultacijas ir seminarus tiek gyvai, tiek internetu. Organizuoja moterų stovyklas Lietuvoje bei užsienyje.

Ievos Amalos seminarą Kaip pritraukti ir išlaikyti finansinę gausą? rasi ČIA.