Kaip išmokti ilsėtis?

Nebūtina kasdien sekti skirtingų produktų kainas parduotuvėje, kad pamatytumėm bendrą tendenciją – viskas brangsta. Kviečiame pakalbėti apie dabartinę finansinę situaciją dviejų dalių seminare. Pirmoje sesijos dalyje Karolina kalbės apie infliaciją ir kaip ji veikia verslus. Akivaizdu, kad kainos kyla, bet ar kyla tavo produkto kaina arba atlyginimas? Antroje dalyje ji palies marketingo temą, aptariant pagrindinius žingsnius, kaip pasiruošti kainų pakėlimui bei kaip tinkamai apie tai pranešti.

Atostogų visuomet laukiame su nekantrumu ir svajojame apie poilsį, o kai jau ateina metas tikimės, jog pailsėsime savaime. Deja, ne visada taip gaunasi ir kartais po atostogų jaučiamės tik dar labiau nuvargę.

Ar tikrai turime laukti atostogų tam, kad galėtumėm pailsėti, o gal yra metodų, kaip leisti sau ilsėtis kasdien? Kas daro įtaką mūsų poilsiui ir koks yra geriausias poilsis, jog tikrai kūnas ir protas pailsėtų? Ko nereikėtų daryti per atostogas, o ką būtinai reikia padaryti, jog atostogos ilgiau teiktų pasitenkinimą?

Apie visa tai kalbėsimės su gydytoju psichoterapeutu Dainiumi Jakučioniu.

Apie lektorių:

Gydytojas psichoterapeutas Dainius Jakučionis 15 metų mokėsi medicinos, elgsenos subtilybių bei psichoterapijos, kad galėtų padėti žmonėms gyventi visavertį ir subalansuotą gyvenimą bei prisidėti prie psichinės sveikatos Lietuvoje destigmatizavimo. Jis taip pat yra daugelio straipsnių autorius, lektorius ir mentorius, atpažįstamas iš emocinės sveikatos temų aktualizavimo televizijoje bei žurnaluose.