„Ką darai, daryk gerai“ ieško marketingo projektų vadybininkės (-o) (su galimybe ateityje tapti vadove (-u).

Tai nėra pradedančiojo pozicija!


Mums svarbu, kad turėtum komandos ir savo laiko planavimo patirties bei būtum super atsakinga (-as). Ieškome stipriai motyvuoto žmogaus, siekiančio 

įgyvendinti projektus ir prisidėti prie verslo augimo. Svarbu, kad tau patiktų planuoti darbus gerokai į priekį.

Žemiau rasi pagrindinius punktus, ko mes ieškome:

- organizuotumo! 


Žmogaus, mokančio kurti sistemas ir organizuoti darbą bei laiką. Pas mus būsi pats sau bosė (-as), o kaip ir su kiekviena laisve, ji ateina su didele atsakomybe gebėti dėlioti savo ir junior kolegės darbus. Tau reikės tartis paskaitų laikus su lektoriais ir sužiūrėti, kad visos Rasos ir Karolinos idėjos būtų įgyvendintos. Tad ši rolė – stipraus vykdytojo (-os)!


- rašančio ir su dideliu „attention to details“. 


Tiek tekstuose, tiek ir vizualuose daug tavo darbo bus pastebėti klaideles ir pasakyti, kas yra negerai, kol tai dar neišėjo į eterį. Tekstus redaguosi dažnai, tad geros lietuvių kalbos gramatikos žinios visiems labai pravers. Tekstų rašymo taip pat bus – pagal pavyzdžius turėsi parašyti produktų aprašymus. Mūsų WEB ir naujienlaiškių tekstus rašo Rasa, tačiau tau reikės suformuluoti socialinės medijos įrašus ir kitus kasdienius rašto darbus. Tad tai tikrai nėra copywriter'io rolė, mums tiesiog svarbu, kad nebijotum, kai reikia imti ir parašyti kelis žodžius.


- turinčio digital marketingo patirties.


Mes turim atskirą komandą (media buyer‘ius ir strategus), todėl „leisti“ ar galvoti reklamas nebus tavo darbas, tačiau mums svarbus visų kūrybinis indėlis ir gebėjimas suprasti, kas yra ROAS bei naujienlaiškių flow. O jei turėsi idėjų, kaip galima geriau daryti mūsų mokamą reklamą, tai tik didelis BONUS.


- suprantančio organic turinio valdymą.


Jo tau kurti nereikės, bet valdyti, sisteminti, žodžiu, diriguoti paradui ir nuolat norėti naujovių – būtina. Pavyzdžiui, socialinių medijų turinio ir ypač reels'ų kūrimas mums labai svarbu. Tu turėsi asistentę, kuri puikiai gali filmuoti, o taip pat dirbsi su mūsu Rasa ir Linu, kurie itin mėgsta turinio kūrimą, o namuose turi kamerų arsenalą – tad visada galėsi kreiptis į juos. Svarbu būti tokiu žmogumi, kurio nereikia raginti ne tik įdiegti naujoves, bet kuris (-i) pats (-i) vis ragins išmėginti socialinės medijos trend‘us ir seks, kas veikia! Reziumė – tai žmogus, kuris geba vadovauti ir sudėti viską į tvarkaraštį, kad idėjos, kurių mūsų komanda turi tikrai daug, įvyktų.

Ką mes siūlome:

  • - Nuoširdžiai fainą komandą. ❤️


    - Atsakingą požiūrį į darbą – jis neturi tapti tavo gyvenimu, mes nesitikime, kad dirbsi savaitgaliais ir aukosi pasimatymų vakarus. Stengiamės itin planuoti darbus ir visi turėti laisvus vakarus, o į darbą ateiti pailsėję ir nekurti perdegimo kultūros!


    - Algą nuo 1200 EUR plius bonus‘ai už pasiektus tikslus.


    - Co-working erdvę patogiam darbui, jei norėsi pakeisti namų aplinką.

nori aplikuoti?

  • Atsiųsk mums savo gyvenimo aprašymą į , atrinktiems į kitą etapą mes atsiųsime užduotis.


  • Iki greit, labai laukiam su tavim susipažinti, naujas mūsų komandos žmogau. 🌸