Bendruomenė

„Ką darai daryk gerai“ bendruomenė skirta norintiems mokytis, augti, susirasti bendraminčių, partnerių, mentorių. Mūsų tikslas – sukurti saugią bendruomenės aplinką, kurioje ne tik dalinsimės savo norais, mintimis ir baimėmis, bet ir kartu bandysime įveikti kliūtis, trukdančias siekti užsibrėžtų tikslų. 

Organizuosime susitikimus aktualiausiomis temomis - kviesime psichologus, finansų konsultantus, stilistus ir kitus žinovus. Neformalioje aplinkoje rinksimės lengviems pokalbiams apie rimtas temas – meilę sau, verslą, problemas, baimes, pokyčius...

Darysime mastermind sesijas – dalinsimės patirtimi ir kartu ieškosime sprendimų verslo ir asmeniniam augimui. Nepamiršime ir laisvalaikio – skaitysime, aptarinėsime, žiūrėsime filmus ir dalinsimės rekomendacijomis. 

Ši bendruomenė – tai vieta susipažinti, tobulėti, įkvėpti, kurti, išbandyti naujus dalykus, įgyvendinti svajones ir mėgautis gyvenimu. Ir visai nesvarbu ar esame pasimetę ar tvirtai stovime ant žemės – palaikymo reikia visiems. Juk kartu yra drąsiau, įdomiau ir paprasčiau!

Prisijungti dabar