Kaip valdyti stresą?

Ar kada nors jautei, kad stresas tarsi nelauktas svečias įsibrauna į tavo gyvenimą, trukdydamas mėgautis akimirka arba tiek nukreipdamas dėmesį, kad sunku atlikti paprasčiausius darbus? 


Dabar turi unikalią galimybę tai pakeisti! Prisijunk prie psichologės Ugnės Juodytės seminaro ir atrask paprastus, tačiau labai veiksmingus būdus, kaip sau padėti.


Seminaro metu:


  • Sužinosi, kodėl šiuo būtina išmokti streso reguliavimo būdų šių laikų aktyvų gyvenimą gyvenančiam žmogui.
  • Suprasi parasimpatinės ir simpatinės nervų sistemos subtilybes – kaip jos veikia tavo stresą ir emocinę būseną.
  • Atrasi teigiamą streso pusę ir išmoksi, kaip jį panaudoti savo naudai.
  • Išgirsi apie ilgalaikio streso keliamus pavojus ir kaip juos įveikti, grįžtant į sveiką gyvenimo būdą.
  • Gausi vertingų praktinių patarimų, kurie taps tavo streso valdymo įrankių rinkiniu.
  • Sužinosi apie miego svarbą ir jo poveikį streso mažinimui – pradėk kiekvieną dieną atsikėlusi pilnos energijos!
  • Išmoksi taikyti įvairias technikas, tokias kaip autogeninė treniruotė, Pomodoro technika ir kvėpavimo pratimus, vagus nervo stimuliavimo būdus, kurie pakeis tavo požiūrį į stresą.

Taip pat, Ugnė DOVANOJA netgi 2 PRAKTIKAS mūsų klausytojams! Jas gali parsisiųsti paspaudus pavadinimą:


Autogeninė treniruotė

Mylinčio gerumo meditacija


Šis interaktyvus seminaras suteiks tau ne tik teorines žinias, bet ir praktinius įgūdžius, kurie padės atsispirti kasdieniui stresui ir gyventi kokybišką gyvenimą. Nepaleisk šios progos: įveik streso iššūkius, atstatyk emocinę pusiausvyrą, pagerink savo gyvenimo kokybę!


Apie lektorę:


Ugnė Juodytė - verslo psichologijos magistrė, tarptautinio koučingo federacijos (ICF) sertifikuota koučingo specialistė ir GEŠTALT psichoterapijos praktikė. Ugnė taip pat mokosi kognityvinės psichoterapijos, yra Mindfulness trenerė ir sertifikuota DiSC trenerė. Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją įvairių mokymų, konferencijų ir supervizijų pagalba. Psichologė Ugnė ne tik veda mokymus, bet taip pat skaito paskaitas ir pranešimus konferencijose bei rašo straipsnius.