Tu nesi tavo kūnas – valgymo sutrikimo istorija

Šis epizodas yra labai svarbus, nes paliečiam temą, kuri vis dar tabu, tad smagu, kad pokalbyje su Dovile Tiriūte (@facepoetry) galėjome kalbėtis be tabu ir labai atvirai.
 
Gydytojas psichoterapeutas Dainius Jakučionis (@dainiusj) su Dovile kalbėjosi apie valgymo sutrikimų istoriją, kaip viskas prasidėjo, ką Dovilė darė, kad padėtų sau ir kaip ji tvarkosi šiuo metu. Dovilės drąsa žavi, ji atvirai kalba apie savo sunkumus ir patirtis mokykloje. Kai kurios vietos yra vizualios ir gali būti jautrios žmonėms, kurių vaizduotė veikia automatiškai. Norime tik įspėti, kad būtumėte pasiruošę. 
 
Jei Jūs susiduriate su valgymo sutrikimais būtinai kreipkitės į psichikos sveikatos specialistą arba Valgymo sutrikimų centrą, tą akcentuoja tiek Dainius, tiek Dovilė, nes jai pačiai labai stipriai padėjo. O jei Jūsų artimasis kenčia nuo valgymo sutrikimų pasidalinkite su juo šia tinklalaide ir palaikykite jį kelyje į sveikimą. 
 
Jei nori toliau mokytis iš įkvepiančių lektorių ir būti palaikančios moterų bendruomenės dalimi, PRISIJUNK Į VEIKLIŲ MOTERŲ KLUBĄ.