Pokyčiai skauda labai (arba išvis ne)

Naujajame tinklalaidės epizode kalbame apie pokyčius ir jų įgyvendinimą. Galima gyventi su viduje kirbančiu žinojimu, kad dabartinis darbas ar santykių situacija mums nebetinka, tačiau imtis veiksmo – sunku. Lyg užšąlame neveiksnume ir taip tampame savo pačių įkaitais. O ką daryti? Juk pokyčiai labai baugina. Kartu pokyčiai ir augina!

Šiame epizode kartu su Indre, „Anicca Movement“ jogos studijos įkūrėja, kalbame apie tai, kaip ilgai ji jautėsi subrendusi kitai karjeros krypčiai ir kaip siaubingai bijojo imtis veiksmų. Gera žinia ta, kad šiandien Indrė jau kitoje pokyčių upės pusėje ir dalinasi savo sėkmės formule bei patarimais, kaip prisijaukinti tuos pokyčius.

 

Šį epizodą remia Zyro.com – vienas lengviausių ir paprasčiausių būdų susikurti svetainę. Rasa Jusionytė būtent su Zyro.com per dvi valandas sukūrė pirmąjį „Ką darai, daryk gerai“ puslapį. Puiki pagalba kuriant svetainę yra klientų aptarnavimo servisas, kuris Zyro.com veikia 24/7 mūsų gimtąja (lietuvių) kalba, tad, jei ko nors nesupranti, tau iškart padės tikri konsultantai, o ne robotai. Pasinaudok specialiu mūsų tinklalaidės epizodo riboto laiko pasiūlymu ir gauk nuolaidą net iki -71%. Papildomai gauk 3 nemokamus mėnesius dovanų ir nemokamą domeną metams su bet kuriuo metiniu planu.

Viskas, ką tau reikia padaryti:
1. Keliauk į Zyro.com.
2. Išsirink labiausiai tinkamą planą.
3. Įvesk nuolaidos kodą: pradekdabar (vienas žodis, be lietuviškų raidžių).
4. Pradėk kurti, o ne svajoti!
Su Zyro, svetainę gali turėti vos nuo 4,41 €/mėn.