Kur dingo Karolina?

„Kur dingo Karolina?“ buvo kone dažniausiai užduodamas klausimas pastarąjį pusmetį. Karolina kartu su Rasa įkūrė „Ką darai, daryk gerai“, o tik paleidus „Veiklių moterų klubą“, antrą jo gyvavimo mėnesį Karolina staiga dingo. Šiais laikais kalbėti apie moterų verslininkių pervargimą vis dar nėra populiaru. Turėti 5 verslus ir 3 vaikus - jėga, tačiau patirti prieš infarktinę būseną vos 27-erių - tabu. Kokia yra kita sėkmės pusė? Kaip sugrįžti iš pervargimo ir kaip jis atrodo? Atviras dviejų draugių ir verslo įkūrėjų pokalbis apie tuos gyvenimo momentus, kai protas perdega ir galiausiai kūnas pasiduoda. Kaip galime padėti sau to niekada nepatirti?

Jei norisi daugiau tokių pokalbių ir ne tik klausytis, bet ir atsidurti moterų bendruomenėje, prisijunk į klubą: https://kadaraidarykgerai.lt/pages/sveika-badass-sese

Dėkojame šio epizodo remėjams Zyro – tai lengviausias ir greičiausias būdas pačiam susikurti svetainę. Svarbiausia, nereikia jokių dizaino ar programavimo žinių.

Pasinaudok specialiu riboto laiko pasiūlymu ir gauk net iki 71% nuolaidą, o svetainę susikurk už mažiau nei 5 Eur. TIK DABAR pasinaudojus šiuo pasiūlymu papildomai gausi nemokamą domeną metams ir 3 nemokamus mėnesius su bet kuriuo metiniu planu. Taip iš viso turėsi net 15 mėnesių, iš kurių 3 bus nemokama dovana.

TIK MŪSŲ KLAUSYTOJAMS įsigijusiems bet kurį metinį planą, Zyro siūlo nemokamą konsultaciją su svetainių kūrimo profesionalu. Įsigiję planą parašykite klientų aptarnavimui ir rezervuokite savo konsultacijos laiką.

O jei tau nepatiks, Zyro siulo 30 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJĄ. Tai itin RIBOTO LAIKO pasiūlymas – nepraleisk progos, nedelsk ir pradėk kurti svetainę DABAR.

Ką tau reikia padaryti: keliauk į zyro.com, išsirink labiausiai tinkamą planą, įvesk nuolaidos kodą pradekdabar ir pradėk kurti, o ne svajoti!

https://zyro.com/lt/special/kadaraidarykgerai