Kai mirtis alsuoja į kaklą

 

Naują tinklalaidžių sezoną kviečiame pradėti nuo gydytojo psichoterapeuto Dainiaus Jakučionio ir Daliaus Juozapaičio pokalbio „Ką darai, daryk gerai“ tinklalaidės cikle „Tau viskas gerai“.
 
Šiame epizode išgirsite apie tai, kaip Dalius gyvena su onkologine liga, kaip jis nepasiduoda baimei ir stengiasi kiekvieną dieną gyventi pilnatvėje. Dainius Dalių net pavadino „grynu budistu“ dėl jo aiškaus įsivaizdavimo apie dabartį ir laikinumą. Dalius kaip tik baigia chemoterapijos kursą ir sutiko pasidalinti, kaip jam sekasi gyventi.
 
Pokalbyje sužinosite, kokie jausmai aplanko sužinojus diagnozę, kaip padėti sau ir aplinkiniams, kaip gyventi taip, kad gyvenimas teiktų džiaugsmą. Taip pat pokalbyje buvo paliesti ir serialai, knygos bei Daliaus hobis keliauti ir planuoti keliones. Šiuo metu jis vysto savo puslapį www.kelioniuplanavimas.lt, kuriame dalinasi savo kelionėmis ir padeda planuotis keliones kitiems. Užsukit pasisemti idėjų ir palaikyti jį.
 
Nors tema ir atrodo bauginanti, tačiau pokalbis vyksta su puikia nuotaika, tad kviečiame klausytis ir dalintis.
 
Jei norisi daugiau tokių pokalbių ir ne tik klausytis, bet ir atsidurti moterų bendruomenėje, prisijunk į klubą: kadaraidarykgerai.lt/pages/sveika-badass-sese