Imposterės sindromas: gyvenimas tarp įtampos ir palengvėjimo. ĮRAŠAS

 

 

PAPILDOMA MEDŽIAGA

AUDIO ĮRAŠAS

Nuolat abejoji savimi savo profesinėje veikloje? Nesijauti jog tau sekasi, net tada kai tau sekasi? Jautiesi apsimetėle, kurią tuoj prigaus ir atleis, atstums arba kažkaip kitaip nubaus? Gyveni tarp įtampos ir palengvėjimo ir su labai mažai džiaugsmo, pasitenkinimo ir pilnatvės jausmo?

Rūta Kavaliauskienė yra licencijuota psichoterapeutė, kuri sėkmingai dirba su Lietuviais iš viso pasaulio. Nors pradėjus dirbti psichologinį darbą jai gan greitai pradėjo sektis, ją nuolat lydėjo abejonės savimi, nekompetencijos ir nerimo jausmai. Ji puikiai žino, ką reiškia nesijausti, kad savo sėkmę užsidirbai pati. Seminare ji pasakoja savo imposterio sindromo istoriją ir dalinasi aiškiais žingsneliais, kurie padės tavo vidiniam imposteriui tapti pagrindiniu tavęs palaikytoju.

Seminare sužinosi:

  •       Kodėl tu nuolat abejoji savimi?
  •       Kodėl tu nuolat lygini save su kitais?
  •       Kodėl jauti konkurenciją su kolegomis ar kitais kūrėjais?
  •       Kodėl tu negali patikėti savimi, net tada, kai tau sekasi?
  •       Kodėl bandymas atsikratyti nerimo, baimės ir abejonių, neveikia?
  •       Kas yra imposterio sindromas ir kodėl jį turi tu?
  •       Kaip imposterio sindromas daro įtaką tavo veiklai ir gyvenimui?
  •       Ką daryti, kad imposterio sindromas ne tik mažiau tau trukdytų, bet ir turtintų tavo veiklą ir gyvenimą?
  •       Ką daryti, kad tau atleistų kasdien jaučiamą nerimą, baimę, įtampą ir gėdą?

Apie lektorę:

Rūta Kavaliauskienė yra licencijuota psichologė – psichoterapeutė. Savo praktikoje ji taiko Kognityvinės elgesio terapijos ir Schemų terapijos principus. Ji nuolat aktyviai domisi psichoterapijos naujovėmis, kurias praktikuoja pati ir taiko psichoterapiniame darbe su klientais.

Nors Rūta domisi psichologija nuo mokyklos laikų, psichologijos bakalauras buvo ne pirmi mokslai, kuriuos ji krimto, todėl profesinės veiklos keitimas jai nėra svetima patirtis. Rūta žino, ką reiškia dirbti darbą nejaučiant pasitenkinimo ir pilnatvės, jausti nerimą ieškant krypties, o ją radus – jausti nuolatines abejones savimi. Rūtos darbo tikslas – padėti žmonėms geriau suprasti save ir savo poreikius, išmokti palaikyti save ir augti per kasdienius iššūkius.