Ką daryti, jei nebejauti seksualinio geismo ir kaip jį susigrąžinti? Balandžio 18 d.

Seksualumas, moteriški malonumai, išorinis grožis ir santykiai buvo TABU temos. Pati bijojau prisipažinti kiek šioje temoje buvo visko užspausta, priklijuota, įrašyta. Gyvenimas privertė nusileisti ant žemės ir atsiuntė mokytojus, kurie nurodė moterišką kelią į laimę, kūrybą, dvasinį augimą.


Neįtikėtina, kokios mes esame apdovanotos vien dėl to, kad gimėme moterims. Mums nutiestas toks malonus ir saldus kelias. Kiekviena  iš mūsų jo ieško. Raktas slypi mūsų vidiniame „sode“, kur mes turime susitikti su savo meiluže, pasiruošusia mylėti, kurti, ir savo prisilietimu pažadinti kitus. 


Ar jauti ją? Ar tavo gyvenimas panašus į vaisiais pripildytą sodą? O gal į dykumą?    


Veronika Mastenica daug metų skraidžiojo padebesiais, ieškojo savo Guru, ir nepripažino 

savo moteriškos prigimties. Pasibaigusi 7 metų santuoka, užrakintas seksualumas, ryšio su savimi paieškos nuvedė į jogos kelią, kur 6 metus dirbo su savo vidiniu pasauliu. Dėka nueito kelio, Veronika padeda ir kitoms moterims kurti ryšį su savimi ir puoselėti savo vidinį „sodą“.


🟡Užsiėmimas vyks tiesiogiai balandžio 18 dieną, 18 val. Prisijungimo nuoroda bus paskelbta renginio dieną šiame įraše bei programos grupėje. Įrašas bus paskelbtas per 24 val. po renginio.


📅 Pasižymėk renginį savo kalendoriuje!