badass
sese!

PRISIJUNK!

Šią platformą sukūrėm tam, kad JAU DABAR pradėtum mokytis ir keistųsi ne tik tavo verslumo suvokimas, bet ir kaip grybai po lietaus augtų meilė ir pasitikėjimas savimi 🖤

Ar man tinka Veiklių Moterų Klubas?

Tavęs laukiantys seminarai ir kursai

Jeigu vis dar abejoji – 3 dienas
išbandyk NEMOKAMAI ir pati tuo įsitikink!

Pasirinkus „Šeimos dalies“ narystę – pirmas tris dienas nemokamai galėsi išbandyti visas šio plano vertes bei prisijungti prie bendros visų narių grupės.

Apie kūrėjas

Rasa ir Karolina – nuostabiai viena kitą papildančios moterys. Rasa kūrybiška, pilna sprogstamosios energijos, o jos stiprybė – komunikacija, prekinio ženklo bendruomenės auginimas bei turinio kūrimas. Karolina – rami, viską apskaičiuojanti ir itin stipri finansuose moteris, gebanti suderinti karjerą ir motinystę. Jų abiejų sukurta internetinių kursų platforma vos per pusmetį tapo viena populiariausių Lietuvoje, o pelnas pranoko lūkesčius. 

Abi jos dega noru palaikyti tave, kad žengti į priekį būtų daug lengviau ir drąsiau.

Karolina augina 3 vaikus, o šalia to žongliruoja 5 verslais. Visus juos sukūrė savo rankomis – dirbti pradėjo vos 14-likos, o būdama 24-erių banko sąskaitoje jau turėjo šešiaženklę sumą.

Rasa yra sertifikuota moterų verslumo koučerė. Ji daug dirbo, norėdama pasiekti gerų rezultatų – išleido tarptautinio pripažinimo sulaukusį žurnalą, kurį gali rasti net Niujorke, ir tinklalaidę „What do people do?“. Galbūt esi klausiusi jos radijo laidų, o gal teko lankytis didžiulio pasisekimo sulaukusiuose renginiuose apie verslo kūrimą?

Rasa ir Karolina bendrą verslą pradėjo tik turėdamos idėją, be jokio finansinio užnugario ir mokėsi iš savo pačių klaidų. Matydamos, kiek daug moterų daro tas pačias klaidas, jos sukūrė šį klubą tam, kad padėtų joms tiek su loginiais bei finansiniais, tiek ir su kūrybiškais bei idėjiniais svajonės pildymo žingsniais.

Prie platformos jau prisijungė