Rasa,


Tu turi talentą suburti bendruomenę nuostabių moterų ir jas ikvėpti. 

Todėl, klubo merginos nuoširdžiausiai sveikina tave su gimimo diena. Tu mus visas įkvepi, nesustok.💕


Mylime tave!

Mieloji, linkiu drąsiai ir atsakingai svajoti. Lai pildosi visi slapčiausi Tavo troškimai. O svarbiausia, kad būtų kuo daugiau pirmų kartų. Juk laimingas žmogus yra tas, kuris nestovi vietoje ir turi vis naujų patyrimų ❤️


Sandra Kazlauskaitė


Rasa, sveikinu tave su gimimo diena! Linkiu ir toliau būti realiu pavyzdžiu sau ir kitiems, kaip džiaugtis, nagrinėti, analizuoti, kvescionuoti gyvenimą. Kad energijos šulinys niekada neišsektų, o tave supantys žmonės nuolatos jį papildytų arba padėtų pabėgti nuo visko, kai jam tai grėstų.


Ieva Šimkienė


Laimės akyse. Ramybės širdyje. Ir mėgautis gyvenimu 💜


Viktorija Uzielė


Švęsti kiekvieną dieną!
Nuo ryto iki vakaro!
Su Pilna širdimi!
Apkabinus artimiausius - ir Save!
Išbučiuojant kiekvieną gyvenimo žingsnį,
Kuris lengvai skraido - žaidžia!
Gyvenimas tik vienas ir tai nerepeticija!
Su Gimimo diena, Rasa ❤️


Kristina Sereikaitė


Rasa, noriu padėkoti už šilumą ir meilę, kurią skleidi mums, moterims...O gimimo dienos proga noriu palinkėti, kad ta šiluma, šypsenos, meilė sugrįžtų tau su kaupu! Žydėk!❤


Justė Sasnauskaitė


Išlik savimi - įkvepiančia ir autentiška! ❤️ Apkabinu! Su gimtadieniu!


Monika Jahani


Atradimo džiaugsmo, kad nuolat atrastum tų žingsnių kuriuos nedrąsu daryti, bet aplanko geras jausmas žengus :)


Kristina Peleda


Linkiu galimybių svajonių išsipildymui 🤗


Dovilė Bazarė


Su Gimtadieniu! Linkiu tarp darbingų dienų nepamiršti poilsio valandų!❤️


Justė


Nesustot. Stebinti ir džiuginti save ir aplinkinius. Puošti pasaulį🥰😘


Kristina klimavičienė


Veržlumo, visų svajoniu išsipildymo, sėkmės


AIDA PETROŠIENĖ


Ačiū, kad švyti ir skleidi šviesą😀


Raimonda Želvytė


Noriu palinkėti įkvėpimo, tokio dangiško ir tyro, tokio galingo, kad apsvaigtų galva, užplūstų laimė ir rankos pačios kiltų daryti malonius, prasmingus ir sienas griaunančius dalykus!


Eglė Kaušinė


Laiko sau, širdį džiuginančių akimirkų, pasimėgauti žingsnelių procesų ir toliau išlikti nuoširdžia ir savita sau ❤️


Aistė Norvilaitė


Neišsemiamos energijos ir trykštančio nuoširdumo, kaip dabar


Donata Liutikaitė

 

Rasa, ne veltui ši diena tokia magiška visomis savo prasmėmis! Palinkėsiu, kad nuolat šviestų saulė - mintyse, širdyje ir už lango. Palinkėsiu, kad niekad nesprogtų tas didžiulis meilės, gėrio ir šilumos burbulas, kuriuo apgaubi visą, tave supančią aplinką. Tu esi ta gaivinanti sielą ir mintis Rasa! Ačiū, kad esi! 🤍


Rita Žilinskaitė


Rasa, esi įkvepianti ir užburianti, skatinanti judėti pirmyn ir suteikinti vilties siekti savo svajonių ir vedanti į priekį. Linkiu niekada neprarasti tikėjimo savimi ir noro padėti. Lai tave supa tokie pat įkvepiantys ir mylintys gyvenimą žmonės kaip ir Tu pati! Linkiu prisiminti pailsėti ir pasidžiaugti nueitu keliu, bei sukurti dar didesnių ir gerąją prasme bauginančių svajonių (planų) 🎉♥️


Dalia Šalnė


Rasa,

Su gimtadieniu! 💐

Pirmiausia, ačiū už Tavo atvirumą, kad daliniesi nepagražinta realybe, apie savo pakilimus ir ne tokias sėkmingas dienas. Taip gera žinoti, kad ne mums vienoms kažkas nesiseka, kad ir Tau būna įvairių dienų, svarbu kaip į tai reaguoji ir ką darai po to.

Ačiū už įkvėpimą. Už Tavo veiklą, kad buri aplink save moteris ir drąsini jas veikti.


Linkiu, kad šie metai Tau būtų įdomūs, pilni nuotykių, kelionių, juoko ašarų, tikslų išsipildymo, kupini mylimų ir mielų žmonių aplink ir svarbiausia, kad būtų smagi asmeninė kelionė kasdien. 🤗 Žydėk, kurk ir klestėk 😗


Jolita Pilvelienė

 

Rasa,

Išrašyk savo mintis - jos įkvepia,
Dalinkis savo šypsena - ji tikrai šviečia,
Daryk gerus darbus - jie padeda pasaulį daryti gražesne vieta,
Rodyk, kaip ilsiesi - tai skatina pristabdyti arklius, kai pats pamiršti,
Tiesiog būk ir džiaukis gyvenimu. Jis vienas, bet labai fainas ir vertas patirti! 

Daug šypsenų, gražių palinkėjimų, kurie išsipildo, skanaus torto, fainų dovanų ir tikrai nerealiai smagaus, įsimintino gimtadienio ;)


Lauryna Liepuonienė 


Mano šių metų atradimas, kad poilsis yra ne mažiau svarbus nei aktyvi veikla. Linkiu prisijaukinti poilsį, taip pat, kaip Tu jau esi realizavusi save kūryboje. Tegul Ką darai daryk gerai bendruomenė augtų kaip Tavo skleidžiama meilė ir begalinė energija.


Martyna Kasperavičiūtė


Rasa, linkiu tau daug ramybės, mylinčių žmonių šalia ir prasmingų projektų.💛


Dovilė Beržinytė


Rasa, su didele meile, ačiū TAU, kad priminei kaip gera būti savimi 🤍


Marina Clarke


Su tavo švente, Rasa! Ačiū už tai, ką kuri. Esu tikra, kad prisidėjai ne maža dalimi prie mano ryžto bandyti, nebijoti pokyčių, eiti link savo tikslų.
Gražaus ir įsimintino gimtadienio!
O ateinantys metai lai būna lengvi, įdomūs ir linksmi!


Aleksandra Titarenko

 

Rasa, dar labai mažai pažįstu, bet ši bendruomenė, kurią kuri, man kaip reta turi gera balansą tarp moteriškos ir vyriškos energijos, todėl ir palinkėsiu išlaikyti balansą :)


Akvilė Šneiderė


Jūsų dalinimasis savo asmenine kelione, atradimais, pokalbiais su pokyčius patyrusiais asmenimis ir ekspertais, labai įkvepia. Ačiū ir toliau inspiruokite kitas moteris atrasti save ir atrasti gyvenimo džiaugsmą būnant savimi.


Rita Rindokienė


Su gimtadieniu!💐🥳🎂 Linkiu svajonių ir tikslų išsipildymo, daug šiltų apkabinimų ir plačių šypsenų!


Rūta Balčiūnaitė


Ačiū už tavo energiją burti ir entuziazmą! Linkiu švytėti ir toliau bei pildyti savo svajones!


Simona Dapkūnė


Ačiū, Rasa, už tai, kad kuri ir darai.


Augustė Balašaitytė


Gimtadienis yra tikra Tavo šventė. Visom prasmėm ir padėkom pradedant nuo tėvų ir baigiant pačia sau! Rasa, linkiu išjausti ir plasnoti kartu su visus skraidančiais vienaragiais po spalvingus gyvenimo rojaus kampelius. Patirti, šypsotis, mylėti, domėtis, dėkoti, svajoti, klystant tobulėti na ir tiesiog - GYVENTI! Sveikinimai, šampano taurės ir apkabinimai :))))


Evelina Šip


Ačiū, Rasa, kad esi tokia įkvepianti! Linkiu ir toliau spinduliuoti teigiama energija ir dalintis ja su pasauliu! ❤️


Viktorija Švetkauskaitė

 

Noriu palinkėti to tyro, iš motinos Žemės ir Visatos trykštančio džiaugsmo. Lai teka į Tave, per Tave ir pasiekia visus, kam to labiausiai reikia. Ačiū už tai, ką darai!


Judita


Rasa, linkiu, kad kielviena tavo gyvenimo diena ir toliau tau neštų ramybę sieloje, džiaugsmą širdyje ir šusnį genialių idėjų galvoje.Tu nuostabi moteris ir įkvėpi mus judėti tik pirmyn!Ačiū tau už tai!Smagaus ir pašėlusio gimtadienio!


Evelina Kuprytė


Rasa, tu esi super moteris!! Tavo veiklos įkvepia, ačiū tau, už tai, kad daliniesi savo patirtimis! ♥️ Linkiu tau dar daugiau malonumo tavo gyvenime:)


Akvilė Banytė


Noriu padėkoti Rasai už įkvėpimą ir motyvaciją ir palinkėti pačiai to nestigti, toliau skleisti šviesą moterims ir tiesiog visokeriopos sėkmės ir džiaugsmo :)


Greta Šilinskienė


Tu padedi pakilti virš kasdienybės. Dėkoju Tau už įkvėpimą.


Jurgita Dapkuvienė


Rasa, esi nerealiai fainas žmogus! Labai smagu stebėti IG veiklią moterį, kai matai ne tik kas sekasi, bet ir kaip kartais "struglini", kaip prioretizuoji savo vidinį pasaulį, poilsį, emocinę būklę. Linkiu ir toliau taip gražiai augti (versle ir asmeniškai), kurti ir įkvėpti kitus 🤍


Simona Narmontaitė


Rasyt!!! Ačiū Dievuliui už tave ! Už tai, ką darai! Nesustok! Būk palaiminta!Būk laiminga! Sveika! Mylima! Džiaukis! Šviesk! 💛


Laima Beržinytė Gulbinienė


Visų pirma norėjau padėkoti,kad įkvėpei nebijoti keisti karjerą pasiekus 40 slenkstį. Linkiu ir toliau ieškoti, tyrinėti ir stebinti pasaulį. Mylėk save ir auk tobulėk kiekvieną dieną


Irta Grinceviciene


Sveikinimai tau Rasa apsukus dar viena rata aplink saule. Nors tu ratu dar nedaug apsukta, bet tu jau esi stiprus ir ikvepiantis pavyzdys tokiam dideliam skaiciui moteru ir merginu. Aciu kad esi ir uz tai ka darai :)


Lukrecija

 

Rasa, Sveikinu su Gimimo diena! Linkiu neprarasti pasitikėjimo savimi ir tuo ką darai. O darai tikrai labai gerą darbą, padedi kitoms moterims siekti savo tikslų ir svajonių. Ačiū tau už tai, kad skleidi pozityvą ir įkvepi pasitikėjimo. Kai tik prarandu kažkokią energijos dalelę įlendu į Veiklių Moterų klubą arba Ką darai, daryk gerai ir WOW, motyvacijos pliūpsnis garantuotas! :) Tegul visas tas pozityvas, kurį skleidi grįžta tau su kaupu. Sėkmės darbuose ir asmeniniame gyvenime!


Laura Varnaitė


Rasa, tu kaip vaivorykštė su daug spalvų, kuriai pasirodžius visada atsiranda šypsena. Linkiu ir toliau įkvėpti kuo daugiau moterų, burti bendruomenę, siekti svajonių :)


Agne Proskute


Ačiū, kad esi! Nenustok stebinti, džiuginti, mokyti ir aplinkinių, ir svarbiausia, savęs😘


Asta Petrauskienė 

Rasa, noriu labai Tau padėkoti už tai, kad esi! Kad daliniesi, kad padedi augti ir tobulėti! Ne tik man, bet ir visoms kitoms moterims! ❤️ Nors net nesame pažįstamos, bet jau esi man didžiulis pavyzdys ir mokytoja! Rasa, jau ir dabar kasdien nuvertinėji daug kalnų, o gimtadienio proga linkiu jų nuversti dar daugiau! Dar linkiu daug šypsenų, apkabinimų ir paties geriausio laiko su šeima! 😊 HB! 🥳🎂


Laura Ragauskaitė


Rasa, tu esi dovana.

Rūta Kavaliauskienė

Linkiu ir toliau išlikti motyvacijos „bomba“ moterims neužmirštant savęs ❤️


Meda Mačiuitytė


Rasa, ačiū už nuolatinį įkvėpimą! Gražaus ir įsimintino gimtadienio!


Marija Krutulytė


Ačiū Rasa, kad daliniesi visomis akimirkomis ir sunkiais laikotarpiais. Tavo dėka man drąsiau yra bandyti, nes nebeatrodo kad turiu viską žinoti ar, kad viskas turi buti lengva. Nenustok dalintis savo patirtimis.


Auksė Falkytė


Noriu tau padekoti, kad ikvepi, suburi, edukuoji ir padedi rasti naujus kelius simtams moteru. Grazaus gimtadienio!


severija vidal


Ačiū, kad įkvepi kitas moteris savo pavyzdžiu, taip ir toliau! Kuo daugiau drąsos ir gausos gyvenime!


Augustė Rekašiūtė-Česnulaitė


Ačiū, kad esi, kad sukūrei šią naudingą platformą. Linkiu niekada nesustoti ir eit tik į priekį.


Margarita Verkauskė


Rasa! sakyčiau jog linkiu išlikti tokia kokia esi - bet Tau toks palinkėjimas netinka. Niekada nelik tokia kokia esi, o su kiekviena diena tobulėk, tobulėk, tobulėk - tai darydama beprotiškai įkvėpi manau ne tik mane bet ir šimtus / tūkstančius moterų aplinkui. Tau tai geriausiai sekasi. Nuostabios Tau gimtadienio šventės!!


Kamilė Šeškaitė


Ačiū, kad sukūrei Sielos Sesių programą - labai ja mėgaujuos 😊 linkiu daug energijos ir visų svajonių išsipildymo! 💕


Gabrielė Stončiūtė

Ne gimimo data nulemia metus, o mūsų nueiti keliai, nudirbti darbai ir tai, kuo praturtiname kitus, mokėdami dalintis.
Todėl linkiu visada išlikti tokiai, kokią mes mylime ir pažįstame – visada su nuoširdžia šypsena veide ir sklidina gerumo siela.
Su tavo diena 🤗🌷🍀🌷


MargaritaSu gimimo diena! Daug ir didelių svajonių išsipildymo!


Reda Grigėnė


Su Tavo diena, Rasa!🌸 nuostabu, kad atradusi save, padedi to pasiekti ir kitoms moterims❤️


Berta Rynkevičiūtė


Linkiu lengvumo, žaismigumo ir neprarasti tikėjimo pasauliu :)


VItalija Leščiauskienė


Rasa, Ačiū, kad esi ir daliniesi ❤️ Linkiu daug daug meilės, o visa kitą tik pastebėti ir paimti ❤️ Apkabinu


Vilma Mikasėnienė


Su gimimu, Rasa! Esi pati tikriausia įkvėpėja! Linkiu nuoširdaus juoko ir saulėtų dienų! 🥳


Vaiva Gelžinė


Rasa, nežinau ar nepavargai nuo to, kad aš vis kartoju ir primenu, kokio dieviško grožio tu esi. Bet šiandien ne apie tai, aš šiandiena apie tą vidinę mergaitę, kuri savyje turi tokį dydžio lobyną, kaip visi pasaulio vandenynai. Leisk savajam šaltiniui skleistis ir bent po lašelį dovanok visiems šalia esantiems. Džiaugiuosi mūsų pažintim, ir tavimi, nes darai pasaulį atviresne, ramesne ir artima vieta gyventi. GYVENTI! Kaip nuostabu, kad tu moki tai daryti. GYVENK!


Airida Ruibytė - Butkuvienė


Kūrybingų, sėkmingų, laimingų pilnatvės metų! Lai svajonės pildosi :)!


Daiva Lileikienė


Norėčiau palinkėti pilnatvės visomis prasmėmis, tiek vidinės tiek karjeroje tiek asmeniniame gyvenime, kad tas varikliukas niekada neužgestų, nes Tu veži! <3


Simona Domžaitė


Žydėk ir skleisk savo šviesą kaip ir dabar tą darai! 🤍


Eglė Šilkonė


Palaimintas yra tas, kuris anksti supranta, kad ne turėjimas, bet Meilė Gyvenimui yra Jo laimės šaltinis. ( Lyris) Manau Jūs Rasa pačiu laiku pajutot Meilę gyvenimui, tad linkiu mėgautis ir imti iš gyvenimo siūlomas dovanas.! Pilnatvės, gausos, atsipalaidavimo, džiaugsmingų gimtadienio akimirkų Tau Rasa! Su meile Tave sveikina klubo narė Daiva


DAIVA MEJERIENĖ


Linkiu ir toliau būti kelrode žvaigžde daugybei moterų, bet šią dieną linkiu sustoti ir pasidžiaugti savimi❤️


Aukse Puidokiene


Rasa, linkiu Tau, kad Tavo vidinė energija spinduliuotų visada🤍


Olga Visockė


Miela Rasa, šią gimtadienio dieną linkiu būti laimingai. Įkvėpti saulės šviesos ir dalinti ją kitiems. Mylėti save ir puoštis. Kiekvienoje akimirkoje įžvelgti prasmę. Su gimtadieniu!


Eglė Kundrotaitė


Noriu palinkėti tyro džiaugsmo, tikrų draugų, puikios komandos ir aišku begales atradimų( ar tai gamyoje, ar savo viduje, ar kolegose, ar tiesiog ryte čiulbant paukštukams suprasti kad….. (pabaik sakinį)!!! Su Tavo diena, brangioji!


Rasa Nauckūnaitė


Su Gimtadieniu!!!! Labai džiaugiuosi atradus tavo nerealù moterù klubà!!! Ačiū už tai kà darai ir labai jaučiasi, kad tai darai iš širdies!!! Nesustok!


Julita Bezariene


Miela, Rasa,
Patys šilčiausi sveikinimai ir linkėjimai, kad kiekvieną dieną žmonės dovanotų šypsenas! ☺️
Nuostabios, gražios, įsimintinos gimimo dienos šventės! 🌿♥️🌿


Eglė Bidlauskaitė


Priimti visas Rasas su šypsena ir jomis (apie jas) dalintis. Jos visos yra reikalingos, žmogiškos, visos atlieka savo misiją, yra prasmingos, įdomios ir visos turi savo vietą.
Šilčiausi linkėjimai ;)


Indrė Kundrotaitė


Miela, Rasa,
Esu klausiusi beveik visas laidas, kuriose pasakoji savo gyvenimo istoriją/perversmą ir virsmą tuo, kas dabar esi. Ir žinok, kad jei kada galvoje kirbės mintis "ar gerai darau,ar to reikia" tai atsakymas, kad labai reikia, nes Tu įkvėpi. Įkvėpi gyventi❤️ Todėl to ir palinkėsiu - įkvėpimo ir noro gyventi ir išjausti kiekvieną gyvenimo akimirką❤️


Žaneta Vaišvilaitė


Rasa! Labai sveikinu tave su gimimo diena! Ir labai tau noriu padėkoti už tai, ką duodi moterims. Labai džiaugiuosi šiose interneto platybėse atradusi tokį žmogų, kaip tu, kuris skatina būti laimingesniu ir geresniu žmogumi. O palinkėsiu tau nesustoti daryti pasaulio geresne vieta!


Sonata Jokubauskaitė


Brangi, Rasele,
esi žmogus, kuris turi( man asmeniškai) traukos ir atmetimo reakciją. Ir kaip lengva suprasti ( tavo dėka), kad problema yra manyje.
Noriu tavimi pasidžiaugti ir pagirti, nes esi moteris, kuri parodo visas vietas, kurias skauda.. bet tuo pačiu vedi į ten, kur kuo daugiau meilės sau ir malonumo.
Ačiū tau, Rasa, už patirtis, už emocijas. Už tai, kad priverti pažvelgti į tą mažąją mergaitę ir priverti iš tikro išgirsti ko ji trokšta.

Su gimtadieniu, Saule! Gražių ir įsimintinų Tau metų❤️


Apkabinu,
Aušra Gricenko


Linkiu nepamesti tikėjimo pasauliu ir žmonėmis! :)


Olga Učkuronė


Rasa su tavo dar vienu gimimu, žydėk dar neatrastom ir nejaustom spalvom :) Ir toliau skleisk savo šilumą ir gėrį visiems! Dėkoju Tau už priminimą , kaip klausyti žmonių čia ir dabar akimirkoje. APKABINU !!!


Valda Piščikienė


Tos pačios nesenkančios šypsenos veide, ramybės širdyje ir kryptingų kūrybinių kelių!!! Su gimimo diena :-)


Lina Damašiūtė


Ilgiausių metų žibančių akių savininkei. Kad būtumėt sveika, laiminga, mylima, išsipildžiusi.


Guostė Ivanauskaitė


Rasa, koks prasmingas tavo darbas įkvėpti žmones pokyčiams, prisidedi prie geresnio suvokimo apie save ir apskritai geresnio gyvenimo. Linkiu Tau dar daug netikėtų atradimų savyje!:)


Viktorija Olechė


Su gimimo diena!!!! Ir toliau kurk ir dalinkis savo vidine laime ir tuo švytėjimu kūrį spinduliuoji visada visiems. Tai įkvepia! Ačiū, kad kuri projektus, kurie man labai padeda! Daug daug laimės!


Emilija Karaliene


Nesustok dalintis atvira širdimi, tu įkvėpi tūkstančius žmonių, už ką noriu padėkoti asmeniškai. Ačiū, kad esi. Siunčiu daug meilės 🤍🤍🤍


Urtė Milkintaitė


Į tave gražu žiūrėti. Net tada, kai tau nelinksma. Tu keli pasitikėjimą. Nes esi tokia tikra! Tavyje tiek išminties ir tu ją dalini kitiems.Tu moki, įkvėpti, patikėti savimi. Džiaugiuosi, kad mano gyvenime atsiradai tu. Nors nesam draugės, bet pas mane nebūna nei dienos be tavęs:) Tu tokia paprasta ir kartu tu - karalienė. Linkiu, kad tavo karūna visuomet būtų savo vietoje :) Su gimtadieniu, Rasa!!!


Kristina Civilkenė


Žydėjimo ir skleidimosi 🌺 ..


Ignė Dovidonytė


Rasa, su gimtadieniu!🌻 (Bei sveikinimai Janinai, su vardadieniu! 🙃)

Kaip as mėgstu sakyti, sveikinu pasiekus dar vieną naują gyvenimo žaidimo levelį.🔝 O tie leveliai, kaip ir kiekviename žaidime, vis sudėtingesni, bet tuo mus ir įtraukia, kad suteikia galimybę pasiekti vis naują pergalę, pergudraujant žaidimo kliūtis dėka ankstesnės patirties. 🙂 Tai ir linkiu, kad šis naujas levelis būtų pilnas naujų iššūkių, kurie tau "užkurtų" tą azartą pasiekti dar vieną pergalę.🏆 Bet.. niekada nepamirštant pirmiausia atkreipti dėmesio į likusį energijos ir gyvybių langelį.❤️

Ačiū Tau ir tavo mažajai Raselei, kad taip gražiai žaidžia šį gyvenimą ir savo žaidimu įkvepia tiek daug moterų🏵️

Siunčiu bučkį ir apkabinimą!


Rūta Norkūnaitė

 

Linkiu laisvės būti kuo nori ir visada pasitikėti savo vidiniais resursais, ar tai būtų noras intensyviai kurti, ar ramus pasyvumas. Būk savo pačios įkvėpimu!


Renata Bukevičė


Gera žinoti tokią save sveikai matančią moterį, taigi linkiu ir toliau tai išlaikyti ir įkvėpti pasitikėjimą kitoms moterims :)


Inga


Rasa, esi tu įkvėpimas! Nuo pat smulkiausių detalių dėl stiliaus ar kitų buitinių dalykų iki emocijų, savęs priėmimo visokiais ir padrąsinimo kilti, nebijoti, siekti, veikti ir dar daug kitko. Tavo gimtadienio proga siunčiu be galo daug meilės ir šviesos, išnaudok jos kiek tik norisi, ir pasilik tamsesnėms dienoms taip pat! Darai daugiau nei gali įsivaizduoti. <3


Lina Andriuškaitė


Linkiu, kad ateinantys metai būtų kupini malonių atradimų! ;)


Lina V.

SU GIMIMO DIENA! 💕