Pinigų psichologija - kaip kurti santykį su pinigais?

Tavo galvoje nuolat sukasi mintys „Kaip daugiau užsidirbti?” arba „Aš viską darau ne dėl pinigų”? Gali būti, jog pinigų tema daro įtaką tavo gyvenimui labiau, nei tu suvoki. 


Tavo prote ir kūne gali būti daug neįsisąmonintų įsitikinimų apie pinigus, kurie riboja tavo asmeninį potencialą, trukdo plėtoti savo veiklą ir iš jos užsidirbti.

Kaina: 35 EUR

Šis seminaras tau padės suprasti tavo asmeninius blokus, susijusius su pinigais, padės juos įsisąmoninti, atliepti ir suteiks tau būdus su pinigais elgtis daug lengviau:


  • - Kaip mūsų asmeninė istorija formuoja mūsų požiūrį į pinigus?
  • - Kaip išdrįsti kelti savo kainą ir drąsiai įkainoti save ir savo paslaugas/produktus?
  • - Kodėl mes turime nustoti mokėti ir pradėti duoti?
  • - Ką daryti, kad pinigai keltų ne įtampą ir gėdos jausmą, bet lengvumą ir pasitenkinimą?
  • - Ką daryti, kad pinigai būtų ne atskirtį kurianti valiuta, bet taptų įgalinančiu įrankiu?
Kaina: 35 EUR
Rūta Kavaliauskienė yra licencijuota psichologė – psichoterapeutė. Savo praktikoje ji taiko Kognityvinės elgesio terapijos ir Schemų terapijos principus. Ji nuolat aktyviai domisi psichoterapijos naujovėmis, kurias praktikuoja pati ir taiko psichoterapiniame darbe su klientais.

Nors Rūta domisi psichologija nuo mokyklos laikų, psichologijos bakalauras buvo ne pirmi mokslai, kuriuos ji krimto, todėl profesinės veiklos keitimas jai nėra svetima patirtis. Rūtos darbo tikslas – padėti žmonėms geriau suprasti save ir savo poreikius, išmokti palaikyti save ir augti per kasdienius iššūkius.

Kaina: 35 EUR
arba
vos už 29 EUR/mėn. (šį ir daugybę kitų seminarų gali rasti klube!)
„Veiklių moterų klubas” – tai ONLINE mokymosi platforma sukurta tam, kad įgautum visas reikalingas žinias tiek asmeniniam, tiek profesiniam tobulėjimui, o ieškodama atsakymų – nesijaustum vieniša. Šiame klube tavęs laukia daugiau nei 60 seminarų biblioteka, galimybė mokytis iš geriausių šalies specialistų, asmeninės konsultacijos verslo ir asmeninio tobulėjimo temomis, koučingo sesijos, gyvi susitikimai, įvairūs workshop’ai, meditacijos, online sporto treniruotės ir dar daugiau!


Tapk „Veiklių moterų klubo” nare tik už 29 eur/mėn., kur kartu su visu būriu savimi pasitikinčių moterų kiekvieną dieną augtų ne tik tavo verslumo suvokimas, bet ir meilė bei pasitikėjimas savimi!