Karjeros koučingas

Patys didžiausi tikslai ir pokyčiai prasideda nuo mažo žingsnelio.

Kodėl žingsneliais?

Dideli tikslai prasideda nuo darbo su įsitikinimais

Augdami iš savo aplinkos, kuri ne visuomet švelni ir palaikanti, atsinešame įvairiausius įsitikinimus. Kartais jie mums padeda, kartais siaubingai kiša koją. Pirmas žingsnis einant didelio tikslo link - darbas su mūsų vidiniais pedalais: ar netyčia norėdami gazuoti išties nespaudžiame stabdžio?

Ko TU išties nori?

Dažnai gyvename ir dirbame išties neskirdami laiko išsiaiškinti, kieno suformuotomis vertybėmis vadovaujamės? Ar joms mums tikrai tinka? Kodėl siekiame tikslų, kurių siekiame? Ar netyčia mumyse neverda vidinis konfliktas, stumiantis mus į sąstingį?

Mano sesijų tikslas pakloti stiprius ir tinkamus Tau vertybinius pamatus.

Kurkime švelnų pokytį

Intuityviai bėgame nuo pokyčio, nes bijome nesėkmės, galimo statuso ar pajamų praradimo, dvasinio skausmo... Tačiau, vengdami keistis, užstringame realybėje, kuri mums nebetinka. Ar tai ne per didelė kaina?

O jei sukūrus pokytį bus ne blogiau, o geriau?

Padedu klientams eiti savo nauju keliu pamažu, žingsneliais, tyrinėjant daugybę to pokyčio scenarijų ir įgyvendinimo būdų. 

Kūno ir minčių balansas

Įsivaizduokite, jei nuolat liptumėte į kalną be jokių pauzių? Kaip greitai perdegtumėte? Deja, dauguma žmonių į gyvenimo kalnus ne lipa, o bando užbėgti be jokių pertraukų. Pakeliui parklupdinami perdegimo jie taip niekada ir nepasiekia viršūnės. Pakeiskime tai. Išmokime kitų būdų dirbti ir siekti tikslų.

Koučingo sesijos

visada yra daugybė išeičių ir sprendimo būdų, 

mums tereikia skirti laiko jiems atrasti

Sesijos vyksta ir online, ir gyvai Klaipėdoje

1 susitikimas 

150eur

3 susitikimai  

350eur

Registracija

Norėdami rezervuotis laiką konsultacijai, parašykite laišką trumpai aprašydami iškilusią problemą.

 

Yra priežastis, kodėl prašau pirma parašyti laišką: jau tada prasideda procesas, rašydami jūs skiriate laiko pažvelgti į save, paklausti „ką savyje nešiojuosi, kas man nebetarnauja?". O aš galiu jus geriau pažinti ir pasiruošti mūsų susitikimui.Mano paštas: rasa@kazmonesdirba.com

Registracija

Norėdami rezervuotis laiką konsultacijai, parašykite laišką trumpai aprašydami iškilusią problemą.

Yra priežastis, kodėl prašau pirma parašyti laišką: jau tada prasideda procesas, rašydami jūs skiriate laiko pažvelgti į save, paklausti „ką savyje nešiojuosi, kas man nebetarnauja?". O aš galiu jus geriau pažainti ir pasiruošti mūsų susitikimui.

Mano paštas: rasa@kazmonesdirba.com

Klientų atsiliepimai

Monika P. 

Rasą seku jau ilgai. Prisipažinsiu, visada atrodė, kad koučingas toks... šarlataniškas reikalas... bet jaučiau, kad mane labai kažkas traukia ateiti pas Rasą, tuo pačiu mačiau, kaip ji padėjo kitoms merginoms (iš IG atsiliepimų) ir susigundžiau. Nuoširdžiai galiu labai labai rekomenduoti, man Rasa padėjo išspręsti vidinį darbo skaudulį, kurį pati seniai nešiojausi ir man atrodė neįmanoma pakeisti tos situacijos. Ačiū!

Kamilė T. 

Noriu labai padėkoti Rasai. Ėjau visai kitu klausimu dėl darbo, o po mūsų sesijos supratau, kad man visai nesinori eiti dabartiniu keliu. Nors ant popieriaus viskas skambėjo gražiai, reikėjo palaikymo sau pripažinti, kad esu ne savo rogėse. Dabar jau praėjo nemažai laiko, Rasa man padėjo susidėlioti planą, kaip keisti situaciją ir nuo ko pradėti. Dabar daug geriau jaučiuosi, viena pati tikrai nebūčiau taip greitai pamačiusi kame šuo pakastas. 

Lauryna Lapuonienė

Šiandien anksti ryte turėjau su Rasa koučingo sesiją. Jau nuo pirmųjų kelių minučių supratau, kad ši diena bus tikrai kitokia! Iš Rasos sklindanti gera energija ir mane nuteikė pozityviau, o aptarti klausimai atvedė prie tokių įžvalgų, kurių pati dar tikrai nebūčiau priėjusi artimiausiu metu, o gal ir niekada. Tad noriu tarti didelį AČIŪ už tai, kad turėjau galimybę patirti vieną produktyviausių valandų pastaruoju metu, kuri įnešė daug šviesos, ypatingai, kai jos labai reikėjo! 

Kristina M.  

Ką tik turėjau koučingo sesiją. Kaip buvo jėga! Į sesiją atėjau su "žinojimu" , kad tuoj man pasakys, pvz kad būtinai turiu susikurti Instagram profilį , o išėjau su visiškai kitais būdais, kurie man daug labiau priimtini. Atrodo, kad idėjos tiesiog sproginėja. Buvo labai malonus ir jaukus pokalbis, kurio metu ir pajuokavom ir pakalbėjom apie strategijas. Labai labai ačiū! Su meile, Kristina

Indrė Bielavičiūtė

Pirmą kartą buvau koučingo sesijoje. Esu labai dėkinga už šią valandą. Su Rasos vedimu greitai prisikasiau iki savo skaudulių ir nebetarnaujančių įsitikinimų. Esu tikra, kad ši sesija buvo ypatingai reikšminga tam, kad mano pasenę įsitikinimai pradėtų keistis. Atėjau negalėdama įsivaizduoti savo verslui pozityvios vizijos, o išėjau apčiuopus, kodėl taip yra ir, svarbiausia, pradėjus tikėti, kad galiu turėti veikiantį verslą! Ačiū 

E. Matonė

Noriu padėkoti Rasai už koučingo susitikimą. Nors atrodė, kad net neturiu aiškios idėjos, tačiau Rasa labai profesionaliai padėjo susidėlioti taškus ant i, pasidaryti naujos veiklos pradžios planelį, suteikė ne vieną ir ne dvi idėjas, kaip prasitestuoti, kokias veiklas galima apimti. O svarbiausia, kažkaip sugebėjo taip smagiai ir nejučiom užmotyvuoti, kad iš "ar verta čia dabar man pradėti" tapo "reikia greičiau daryti, kol kažkas kitas nepradėjo daryti to paties" Labai ačiū! Rekomenduoju!

Konsultuoju karjeros, drąsos keistis, perdegimo ir savo pašaukimo ieškojimo klausimais.


Esu baigusi Igrow Instituto koučingo studijas ir turiu ICF international koučingo sertifikatą. Svarbiausia, esu asmeniškai nuėjusi ilgą kelią kurdama savo karjerą korporacijoje, vėliau augindama verslą, siekdama svajonių, priimadama sudėtingus sprendimus ir "išduodama" sau leidimą keistis.Žinau, ką reiškia perdegimas, žinau, ką reiškia, kai ateina projektų pabaigos ir mums tenka įvykdyti didelius pokyčius gyvenime. Žinau, kaip būna baisu. Kartu, žinau, kaip gera išmokti rinktis drąsą ir pasitikėti savimi.Nuoširdžiai noriu padėti Tau siekti svajonių. 

Konsultuoju karjeros, drąsos keistis, perdegimo ir savo pašaukimo ieškojimo klausimais.

Esu baigusi "Igrow" Instituto koučingo studijas ir turiu ICF international koučingo sertifikatą. Svarbiausia, esu asmeniškai nuėjusi ilgą kelią kurdama savo karjerą korporacijoje, vėliau augindama verslą, siekdama svajonių, priimadama sudėtingus sprendimus ir "išduodama" sau leidimą keistis.

Žinau, ką reiškia perdegimas, žinau, ką reiškia, kai ateina projektų pabaigos ir mums tenka įvykdyti didelius pokyčius gyvenime. Žinau, kaip būna baisu. Kartu, žinau, kaip gera išmokti rinktis drąsą ir pasitikėti savimi.

Nuoširdžiai noriu padėti Tau siekti svajonių.