Ką svarbiausia žinoti, norint pasikelti atlyginimą?

Norime gyventi gerai ir laimingai. Darbe norime jaustis vertinamos ir gauti orų, sąžiningą ir motyvuojantį atlyginimą. Bet kartais tai ir lieka norais, kurie netampa veiksmais, vedančiais į realybę.


Tad, kaip dirbti ir, kaip užsidirbti, kad ir ką bedarytum, pakalbėsime šiame seminare. O jo metu aptarsime:


  • Kas daro įtaką atlygiui ir kaip būti už jį atsakingai?
  • Pokalbiai dėl atlyginimo - kaip juos inicijuoti, ką pasiruošti ir kaip jaustis užtikrintai?
  • Kaip veikti efektyviai ir jaustis įvertinta?
  • Ko reikia, norint turėti sėkmingą karjerą šiandieniniame pasaulyje?
Kaina: 35 EUR

Airida Ruibytė - Butkuvienė - tinklalaidės „Žmogiškai” vedėja ir sumanytoja, „Triple O consulting” konsultantė, koučerė, dirbanti su įvairių Lietuvos įmonių vadovais ir jų darbuotojais, o taip pat vedanti ir asmenines konsultacijas. 


Jos tikslas – paskatinti žmones veikti efektyviai, užtikrintai, planuojant savo laiką ir žinant, kaip kasdien dirbti prasmingai bei prisiimant atsakomybę už save ir savo gyvenimą.

Kaina: 35 EUR
arba
vos už 29 EUR/mėn. (šį ir daugybę kitų seminarų gali rasti klube!)
„Veiklių moterų klubas” – tai ONLINE mokymosi platforma sukurta tam, kad įgautum visas reikalingas žinias tiek asmeniniam, tiek profesiniam tobulėjimui, o ieškodama atsakymų – nesijaustum vieniša. Šiame klube tavęs laukia daugiau nei 60 seminarų biblioteka, galimybė mokytis iš geriausių šalies specialistų, asmeninės konsultacijos verslo ir asmeninio tobulėjimo temomis, koučingo sesijos, gyvi susitikimai, įvairūs workshop’ai, meditacijos, online sporto treniruotės ir dar daugiau!


Tapk „Veiklių moterų klubo” nare tik už 29 eur/mėn., kur kartu su visu būriu savimi pasitikinčių moterų kiekvieną dieną augtų ne tik tavo verslumo suvokimas, bet ir meilė bei pasitikėjimas savimi!