Geriausia draugė

„Geriausios draugės“ narystė – pirmas žingsnis savo tikslų link. Džiaugiamės, kad ryžaisi investuoti į savo tikslus, o dar labiau, kad galėsime būti tavo ramstis šioje kelionėje. Platformoje kas mėnesį daug visko vyksta, tad įdomiausius renginius rekomenduojame pasižymėti savo kalendoriuje, kad nepraleistum.

Kiekvieną mėnesį atnaujiname SEMINARŲ skiltį, tad skirk laiko ir peržiūrėk įkeltą unikalų turinį, nes vėliau jį užkeisime kita mokomąja medžiaga. Savo paskyroje taip pat rasi gausybę buvusių įrašų, konsultacijų ir net sporto treniruočių. Kviečiame dalyvauti knygų klube bei gyvuose susitikimuose. Organizuojame renginius su savo srities profesionalais, verslų savininkais ir atsižvelgiame į klubo narių lūkesčius. Online ir gyvų susitikimų metu ne tik galėsi išgirsti jų istorijas, bet ir pati klausti, semtis įkvėpimo bei žinių. 

O jei norėsis daugiau, junkis prie „Šeimos narė“ lygio, kur rasi dar daugiau
personalizuotų renginių ir mokomųjų sesijų tavo asmeniniam bei karjeros ar verslo augimui!

Žinoma, rezultatai priklausys ir nuo tavo pačios aktyvumo bei įsitraukimo. Dalyvauk, prisijunk, nepraleisk sesijų ir jei dar nespėjai, junkis prie Facebook grupės, kur gyvuoja šilta ir nuolat viena kitai padedanti bendruomenė. Jauskis
laisvai inicijuodama temas ir klausdama patarimo! 

Trumpas video apie tai, ką rasi klube ir kaip juo naudotis:

 

     
   
  

ARTIMIAUSIAS RENGINYS

LAUKIMO SĄRAŠAS

PRISIJUNK PRIE FACEBOOK GRUPĖS

PRISIJUNGTI

Prie platformos jau prisijungė