Efektyvus Live Shopping’as: kaip parduoti online?

Mokymų metu Jaunius Danielius, Omnisend produkto direktorius ir liveshopping.lt lektorius, papasakos kas yra „Live Shopping'as“, pasidalins savo žiniomis ir patirtimi šio pardavimų būdo srityje. Panagrinėsime jo atsiradimo istoriją bei svarbą šiuolaikinėje e-komercijos erdvėje. Sužinosime, kaip kurti live transliacijas ir aptarsime privalumus, kurie jas teikia tiek pirkėjams, tiek verslui.


Be to, Jaunius kalbės apie tai, ką turėtų žinoti norintys išbandyti „Live shopping'ą“ savo versle ir sužinosime, kokiam verslui tai gali būti labiausiai tinkamas pardavimų būdas. Lektorius pasidalins naudingais patarimais, kaip pritraukti papildomą srautą ir nuo ko geriausia pradėti.

Kaina: 35 EUR

Jaunius Danielius turi didelę patirtį su įmonėmis Hostinger, Omnisend ir Pigu.lt bei aštuonerius metus dėmesingai stebi ir dalyvauja internetinių produktų kūrime bei tobulinime.


Jo užsidegimas padėti žmonėms pasiekti sėkmę interneto platybėse suteikia jam nepriekaištingą energiją, kuriant produktus, kurie yra naudingi klientams ir pagerina jų patirtį.

Kaina: 35 EUR
arba
vos už 29 EUR/mėn. 
„Veiklių moterų klubas” – tai ONLINE mokymosi platforma sukurta tam, kad įgautum visas reikalingas žinias tiek asmeniniam, tiek profesiniam tobulėjimui, o ieškodama atsakymų – nesijaustum vieniša. Šiame klube tavęs laukia daugiau nei 60 seminarų biblioteka, galimybė mokytis iš geriausių šalies specialistų, asmeninės konsultacijos verslo ir asmeninio tobulėjimo temomis, koučingo sesijos, gyvi susitikimai, įvairūs workshop’ai, meditacijos, online sporto treniruotės ir dar daugiau!


Tapk „Veiklių moterų klubo” nare tik už 29 eur/mėn., kur kartu su visu būriu savimi pasitikinčių moterų kiekvieną dieną augtų ne tik tavo verslumo suvokimas, bet ir meilė bei pasitikėjimas savimi!