WORKSHOP: Tapk finansų guru. TEMA: IV ar MB, o gal UAB? Sužinok, kaip suprasti mokesčius su finansų specialiste.

 

 

TEMA: IV ar MB, o gal UAB? Sužinok, kaip suprasti mokesčius su finansų specialiste

 

Tinkamas verslo teisinės formos pasirinkimas, tai vienas iš svarbiausių žingsnių sėkmingam ir sklandžiam verslo startui. Bet kokia ekonominė veikla turi turėti kažkokią teisinę formą, kurios pagrindu bus vykdoma veikla ir tai turi būti vienas pirmųjų klausimų ilgame verslininko spręstinų klausimų sąraše.

Apžvelgsiu penkias teisines formas (verslo liudijimas, individuali veikla pagal pažymą, individuali įmonė, mažoji bendrija ir UAB) jų panašumus, skirtumus, rizikas ir mokestinę aplinką (šiek tiek, nes tai plati, daug informacijos turinti tema). 

Išklausius susistemintą informaciją susidarys aiškesnis vaizdas, kuri verslo forma Tau yra priimtina ir labiausiai atitinka esamus lūkesčius ir poreikius. Bus aiškiau į ką reikia atkreipti dėmesį.

 

Apie lektorę:

Eglė Kučinskė, UAB „Apskaita ir balansas“ vadovė, steigėja. Verslo vadybos magistrė, vidaus auditorė. Eglė savarankiškai dirba 5 metus, o iki pradedant savo veiklą dirbo didelėse privataus verslo įmonėse bei valstybiniame sektoriuje. Per daugelį veiklos metų Eglė įgyto patirties apskaitos, mokesčių ir verslo administravimo srityse. Dabar žiniomis su gyvenimišku prieskoniu ji nori pasidalinti ir su kitais.