Gyva konsultacija: kaip išsirinkti verslo idėją ir kokius žingsnius žengti?

 
Neringa, kuri vis neapsisprendžia, kurios savo verslo idėjos imtis. Su ja kalbėsis Rasa: „stengiuosi Neringai padėti suprasti, kuri idėja verta jos laiko ir dėmesio, o kartu ir susiplanuoti žingsnius, kaip išsimėginti ir ką toliau daryti pradedant ją vystyti. O kartu džiaugiuosi, kad Jūs visos būsite pokalbyje. Jūsų patirtys irgi galės Neringai padėti, o kartu gal ir rasite atsakymus sau!“
Prie pokalbio taip pat prisijungs Ką darai, daryk gerai verslo co-founderė Karolina, būdama 26-erių jau užsidirbusi šešiaženklę sumą ir yra įkūrusi 5 skirtingus verslus. Karolina viską sukūrė pati, neturėjo turtingos šeimos palaikymo ar prestižinio išsilavinimo, o kartu dirbdama kūrė ir šeimą - turi 3 vaikus, tad gali suprasti moteris, kurios derina darbą ir motinystę. Tad ji taip pat mentoriaus šiandienos renginyje ir padės suprasti, kaip įdėją paversti verslu. 
 
Kviečiame į šį pokalbį atvira širdimi, jis nėra būtinai apie rezultatą, žmogus, kuriam vyksta konsultacija gali savo atsakymus rasti tik po savaitės, kai susijungs taškai. Tai nuošridus poklabis, o klubas ir yra palaikymui.
 
Jei norėtum tokios konsultacijos ir tu, rašyk info@kadaraidarykgerai.lt, papasakok savo istoriją ir kas neduoda ramybės ir suderinsime gyvos konsultacijos datą.