Kaip pritraukti ir išlaikyti finansinę gausą?

Tavo sugebėjimas pritraukti gausą yra tiesiogiai susijęs su sugebėjimu save vertinti.

 

Kiekvienas mūsų turime savo pinigų istoriją, kurios pradžia yra mūsų vaikystėje, jau tada formuojasi mūsų įsitikinimai apie pinigus ir ne vienam greičiausiai teko girdėti tokius pasakymus „Pinigai neauga ant medžių“, „Tai per brangu“, „Pinigai keičia žmones ir ne į gera“ ir pan.

 

Kokioje aplinkoje augome, kaip tėvai vertino pinigus, kiek pinigai suteikdavo laisvės/nelaisvės. Tai yra svarbūs atributai mūsų mąstysenai apie pinigus.

 

Greičiausiai pagalvosi, kad tai sėkmės reikalas, kur gimei ir kokioje aplinkoje augai, tame yra dalis tiesos, bet geroji žinia, kad tai galima pakeisti.

Pagrindinis darbas yra pakeisti limituojančius įsitikinimus savo pasąmonėje. Greičiausiai esi girdėjusi, kaip vargšas žmogus laimėjęs milijoną loterijoje, labai greitai juos prarado, kodėl taip nutiko? Nes jo mąstysena nepasikeitė, vis tiek žmogaus pasąmonė ir toliau jį matė esančiu vargšu. Todėl jam išlaikyti turtus buvo tiesiog neįmanoma.  

Todėl šio seminaro metu daug dirbsime su pasąmone:

 

  • Transformuosime limituojančius įsitikinimus apie finansinę gausą;
  • Sąmoningai sukursime naujus įsitikinimus, kurie pritraukia gausą į mūsų gyvenimus;
  • Pakeisime savo pinigų istoriją;
  • Įdiegsime naują pinigų kalbą;
  • Pasidalinsiu, kaip dėkingumas keičia pasąmonės įsitikinimus ir kaip tai įtraukti į savo kasdienybę;
  • Pasidalinsiu, kaip seksualinė energija ir pinigai susiję ir kokius pokyčius galime daryti gyvenime.

Taip pat po seminaro gausite:

 

  • Materialinės gausos aktyvaciją (audio), norint dar giliau paveikti pasąmonę, rekomenduojama atlikti kasdien 30 dienų;
  • Integracijos pratybas (pdf) ir namų darbus.

Apie lektorę:

 

Moterų koučerė Ieva Amala daugiau nei 10 metų domisi pasąmonės galia. Dar būdama vienos didžiausių internetinių sprendimų agentūros Lietuvoje direktore pradėjo domėtis, kaip vidinė būsena ir įsitikinimai turi įtakos materialinei gerovei. Keisdama savo būseną ir įsitikinimus ji kardinaliai transformavo savo gyvenimą. Šiuo metu Ieva Amala veda asmenines konsultacijas, seminarus tiek gyvai, tiek internetu bei organizuoja moterų stovyklas.