Kaip keliais žingsniais optimizuoti el. parduotuvę ir ženkliai padidinti pardavimus?

Kodėl internetiniai verslai praranda klientus ir kaip tai pakeisti? 


Dažniausiai elektroninių parduotuvių savininkai arba nemoka, arba neteisingai leidžia reklamą, arba jų el. parduotuvė yra nepatogi žmogaus kelionei – brangiai kainavęs atvestas klientas praranda dėmesį ir nebaigia apsipirkimo.

Šio seminaro tikslas – parodyti, kokios yra dažniausios klaidos el. prekyboje ir kaip jas taisyti.

Titas Jurkonis yra pasiekęs itin įspūdingų rezultatų perkurdamas el. svetaines ir dėliodamas digital reklamos strategiją savo klientams itin konkurencingose nišose – būdamas vos 20-ties, sugebėjo savo klientams sugeneruoti net 15 milijonų eurų Amerikos rinkoje.


Kodėl seminaras bus naudingas?


Titas yra įkūręs „Blazer Agency”, kurios tikslas – padėti žmonėms, nebaigusiems universiteto, tapti marketingo specialistais ar netgi padėti įkurti savo internetinį verslą. Jis gali pasidžiaugti tokiais pavyzdžiais kaip Justas Miniotas, išauginęs savo el. parduotuvę nuo nulio į 7000€ pelną per 1.5 mėn., arba Kristijonas Grigauskas, kuris per 40 dienų pasiekė 6000€ pelną su savo nauju projektu. 

Šis seminaras puikiai tiks norintiems gauti geresnių rezultatų, užsakinėjant reklamą ar samdant el. parduotuvės specialistus


Seminare sužinosi:

kaip kurti ar patobulinti savo el. parduotuvę, kad ji atneštų ženkliai geresnius rezultatus;

pamatysite gyvą pavyzdį, kaip lektorius analizuoja jau veikiančią parduotuvę ir kokius pokyčius siūlo;

mokysitės apie ryšio išlaikymą su klientu ir el. parduotuvės lojalumo bei pakartotinų apsipirkimų gerinimą. 

BONUS: seminaras kurtas remiantis unikaliu formatu. Viso seminaro metu lektorius duoda itin daug praktinių pavyzdžių apie veiksmingus žingsnius ir taip pat analizuoja „Miso Gero“  –  jau veikiančią azijietiško maisto parduotuvę. Jūs matysite ir gyvus pokalbius su įkūrėjais, išgirsite su kokiomis problemomis jie susiduria (tai itin dažnai pasitaikantys iššūkiai, kuriuos, turbūt, turite ir jūs) taip pat stebėsite gyvą analizę, o siūlomus pakeitimus iš karto galėsite taikyti savo versle.