Kai nebegėda kurti verslą

Pokalbis su Nebegėda įkūrėjomis Beata Tiškevič ir Kotryna Baranauskaite, kurio metu kalbamės kaip atrodo ir veikia verslas su reklamos apribojimais? Ar tada pagrindinė strategija yra turinio kūrimas? Kiek ir kokių resursų reikalauja idėjos įgyvendinimas, kuri visuomenėje yra didelis TABU? 

Šiandien Nebegėda viena populiariausių suaugusiųjų prekių elektroninė parduotuvė Lietuvoje. Šią vasarą „Nebegėda“ skaičiuos jau ketvirtus gyvavimo metus - būtent apie tai, kaip augo, vystėsi ir keitėsi jų projektas kalbame šiame įraše. Pokalbį veda Monika Petravičiūtė. 

 

Jei norisi daugiau tokių pokalbių ir ne tik klausytis, bet ir atsidurti moterų bendruomenėje, prisijunk į klubą: https://kadaraidarykgerai.lt/pages/sveika-badass-sese

 

Dėkojame šio epizodo remėjams „Zyro“ – tai lengviausias ir greičiausias būdas pačiam susikurti svetainę. Svarbiausia, nereikia jokių dizaino ar programavimo žinių.

Pasinaudok specialiu riboto laiko pasiūlymu ir gauk net iki 71% nuolaidą, o svetainę susikurk už mažiau nei 5 Eur. TIK DABAR pasinaudojus šiuo pasiūlymu papildomai gausi nemokamą domeną metams ir 3 nemokamus mėnesius su bet kuriuo metiniu planu. Taip iš viso turėsi net 15 mėnesių, iš kurių 3 bus nemokama dovana.

TIK MŪSŲ KLAUSYTOJAMS įsigijusiems bet kurį metinį planą, „Zyro“ siūlo nemokamą konsultaciją su svetainių kūrimo profesionalu. Įsigiję planą parašykite klientų aptarnavimui ir rezervuokite savo konsultacijos laiką.

O jei tau nepatiks, „Zyro“ siulo 30 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJĄ. Tai itin RIBOTO LAIKO pasiūlymas – nepraleisk progos, nedelsk ir pradėk kurti svetainę DABAR.

Ką tau reikia padaryti: keliauk į zyro.com, išsirink labiausiai tinkamą planą, įvesk nuolaidos kodą pradekdabar ir pradėk kurti, o ne svajoti!

PASINAUDOK PASIŪLYMU