Meditacija. Kūrybinių energijų pažadinimo praktika

 

 

Kiekviena moteris yra kūrybinga ir kiekviena moteris sugeba kurti, tačiau šio unikalaus potencialo panaudojimas tiesiogiai priklauso nuo to, kaip moteris suvokia kūrybiškumą ir kaip ji žvelgia į savo kūną, seksualumą, bei dvasingumą. Pasinerkime kartu į stebuklingą moterų pasaulį ir pažadinkime savo kūrybines energijas.

Užsiėmimas susidarys iš 2 dalių: 

  • (Trumpas) įvadas į moters kūrybiškumą ir kūrybinę energiją.
  • Kūrybinių energijų pažadinimo meditacija.

Pirmoje užsiėmimo dalyje apžvelgsime moters kūrybiškumą ir iš arčiau susipažinsime su moters kūrybine energija. Antroje užsiėmimo dalyje atliksime meditacijos praktiką. Kad vakaras būtų jaukus ir malonus, kviečiu pasiruošti mylimo šilto gėrimo puodelį ir jaukią vietą meditacijai.

 

Kūrybinių energijų pažadinimo praktiką ves Sawanté prekės ženklo įkūrėja, kūrybinių projektų vykdytoja, jogos ir kvėpavimo instruktorė Sabina. 

Vidinis balsas Sabiną nuvedė į jogą, kuri apvertė jos gyvenimą aukštyn kojomis: ji „pabudo“ ir joje pradėjo vykti didelės transformacijos. Joga tapo reikšminga gyvenimo dalimi, pakeitusi jos požiūrį į save ir pasaulį bei sustiprinusi norą kurti ir padėti kitiems.

 

„Kiekviena moteris yra unikalus ir nepakartojamas Visatos kūrinys, kuriame slypi daug neatrastų lobių.“