Honey Pilates viso kūno treniruotė

 

 

Honey Pilates viso kūno treniruotė – tai 45 min. trukmės Pilates metodika paremtas užsiėmimas, kurio tikslas yra lavinti išorinių ir vidinių raumenų grupes. Treniruotė atliekama ant kilimėlio, pasitelkus tik savo kūno svorį be papildomo inventoriaus. Pratimų sekas atliekame kartu su kvėpavimu, tad po šios mankštos pailsės ne tik kūnas, bet ir mintys.

Apie trenerę:

Greta Jonaitytė-Beliukevičė – licencijuota Pilatės trenerė, Pilates studijos „Honey“ įkūrėja. Aktyvia fizinio aktyvumo specialisto veikla užsiima nuo 2019-ųjų.

„Daug metų praktikavau įvairias sporto metodikas, tačiau dėl įtemptos karjeros komunikacijos srityje ir sėdimo darbo specifikos nuolat jausdavau įvairias įtampas savo kūne. Pradėjusi gilintis į lėtos mankštos subtilybes ir metodus atradau Pilates treniruotes ir į nieką šios patirties nekeisčiau. Įsiklausiau į savo kūną, nuolat jį stiprindama tiksliais Pilates pratimais. Ši mankšta yra naudojama ir reabilitacijoje, tai yra proto ir kūno mankšta, stiprinanti kūną iš vidaus į išorę. Šis metodas man leidžia sėkmingai derinti du darbus – vadovauti komunikacijos studijai bei treniruoti „Honey“ klientes.

Nuoširdžiai kviečiu pabandyti! “