„Veiklių moterų klubo“ bėgimas VILNIUJE Vasario 9 d.

Artėjant šaltukui ir temperatūros stulpeliui krentant žemyn, vis daugiau laiko praleidžiame namie ir mažiau judame, tad norime prasklaidyti žiemos nuotaikas ir pakviesti drauge aktyviai praleisti laiką.


Labai kviečiame visas klubo nares į dar vieną gyvą renginį. Pastaruoju metu vis susilaukiame laiškų bei prašymų organizuoti daugiau gyvų susitikimų, tad išklausę juos norime pakviesti susitikti jau sausio mėnesį ir drauge „pajudėti“. Niūrius rudens vakarus praleiskime kitaip – su moterų bendryste ir galimybe prasibėgti nuostabaus Vilniaus gatvėmis, nes energija kuria energiją!


Apie bėgimą: Bėgimo organizatorės – Ana ir Audinga yra bėgimo klubo „S’nail it runners” (treniruojasi lėtai, kad bėgtų greitai) įkūrėjos, bėgikės, plento, kalnų ir bekelės mylėtojos. Moterys nori skleisti bėgimo džiaugsmą bei pasidalinti juo su jumis – klubo narėmis.

O tam, kad žmonės bėgiotų ir jiems tai teiktų ilgalaikio džiaugsmo, treniruotis reikia teisingai. Tuomet ir progresas bus nuoseklesnis ir išvengsite traumų bei perdegimo. O svarbiausia – bendruomenė. Čia mes ir norime padėti :)


Audinga dalinasi: „Aš pati esu bekelės ir kalnų bėgikė. Esu atstovavusi ir šiuo metu ruošiuosi neužilgo vėl atstovauti Lietuvą bekelės ir kalnų bėgimo pasaulio čempionatuose, esu pirmoji Lietuvė nubėgusi Bob Graham Round 106 km kalnų trasą su 8200 m vertikalaus sukilimo (palyginimui, Everesto aukštis - 8848 m) šiaurės Anglijoje ir patekusi į 24 h klubą, bei laimėjusi ne vienas varžybas Lietuvoje ir užsienyje. Prieš kelis metus grįžau gyventi į Lietuvą, ir nusprendžiau padėti šį džiaugsmą atrasti ir kitiems.”

 

Kur? „Kudirkos aikštė”, Gedimino pr., Vilnius

 

Kada? Vasario 9 d., 18:30 val.


Trasos ilgis: 5 km.

 

Trasa bus centre, bėgsime nuo Vilniaus g., o šalia esančioje „Kudirkos aikštėje” galėsime trumpai apšilti ir prasitempti. O vėliau užsukti į „Ką darai, daryk gerai” ofisą Vilniaus gatvėje ir drauge išgerti šiltos arbatos ☕


Reigstracija: visos norinčios dalyvauti bėgime registruokitės čia.