„Veiklių moterų klubo“ susitikimas „Speed dating”, Kaunas, balandžio 20 d.

Dar vienas „Veiklių moterų klubo susitikimas” - šį kartą Kaune! Speed dating tipo renginį pirmą kartą organizavome šių metų pradžioje - po jo merginos liko labai patenkintos ir išsinešė labai daug naujų kontaktų, tad nusprendėme tokį renginį padaryti dar kartą! 


Speed dating’as (liet. „greitasis pasimatymas”) – tai pažinčių renginys, skirtas per trumpą laiką sudaryti galimybę susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių.


Renginyje dažniausiai dalyvauja vienodas žmonių skaičius ir su vienu dalyviu bendraujama apie 4 minutes. Suskambėjus signalui, einama prie kito ir t.t.


Tokiu būdu kiekviena narė turės galimybę pabendrauti su visomis, susipažinti su daugiau žmonių ir padidinti šansus rasti tą tobulą partnerę, ar tiesiog naują geriausią draugę!

Po speed dating dalies lauks smagus laikas, kurio metu kalbėsimės, laisvai judėsim, pasakosimės, būsim kartu ir gilinsime pažintis!


Susitinkame labai jaukioje erdvėje – „Sun.Day Loftas”, adresu Drobės g. 62, Kaunas (studija įsikūrusi Drobės fabrike, 3 aukšte, 314 studija).


Data: balandžio 20 d.


Laikas: 18:30 val.


Labai laukiame visų jūsų ❤️ Tai puiki galimybė susirasti pažinčių, kurios galės būti labai naudingos ateityje. Bilietų skaičius labai ribotas, tad paskubėkite užsitikrinti savo vietą!