TYLOS IR JOGOS STOVYKLA MOTERIMS. Liepos 11 - 15 d.

Pagaliau galime pranešti apie naują stovyklos datą! Liepos 11-15 d. kviečiame pasinerti į širdies ramybę ir gilų poilsį gamtos apsuptyje penkias vasaros dienas truksiančioje tylos ir jogos stovykloje!

Kaip dažnai leidi sau būti tyloje ir sąmoningai nutildai visas galvoje skambančias mintis? Ar moki atsipalaiduoti ir nors akimirkai paleisti visus rūpesčius? Moterų stovykla – puiki proga skirti laiko sau.

Prisijunk, nes čia turėsime širdies atvėrimo ir nebetarnaujančių įsitikinimų paleidimo praktikas, praturtinančią tylos patirtį bei jogą, kuri išjudindama kūną padės atsiverti ir užmegzti gilesnį ryšį su svarbiausiu žmogumi žemėje – tavimi.

Ši stovykla leis tau pajusti tobulas vasaros atostogas, kurioms visai nereikia tolimų egzotiškų kraštų. Labanoro girioje įsikūrę pasakiško grožio ir stilingo interjero nameliai apsupti krištolo skaidrumo ežero vandens. Tylos laiką čia galėsi išnaudoti klaidžiodama tobulais pušų miškais, gulėdama prie ežero ir lėtai mėgaudamasi saule ar šokinėdama į vandenį nuo tiltelio. Jei po jogos pavargs raumenys, tavęs lauks pirties ritualai. Galiausiai, stovyklas maistas – aukščiausios kokybės artimųjų rytų klasika su daug šviežių daržovių ir vaisių.

Stovykla taps ne tik itin maloniu vasaros atostogų prisiminimu, bet ir leis geriau pažinti save.

Stovyklą ves Rasa Jusionytė ir Karolina Brusokienė, „Ką darai, daryk darai“ bendraįkūrėjos bei Indrė Kulakauskaitė, „Anicca Movement“ įkūrėja, sertifikuota jogos instruktorė. O meno terapijos užsiėmimą praves nuostabioji Monika Malinauskaitė - kūrybinės bei seksualinės energijos žaibolaidis, dailė terapeutė, menininkė, rašytoja bei laisvai samdoma kūrybos direktorė ir prodiuserė.

Vietų skaičius ribotas, tad nedelsk ir prisijunk dabar. Daugiau informacijos ir registraciją į stovyklą rasi PASPAUDUSI ČIA.