Ar jau laikas kelti kainas? Kaip tai padaryti? Birželio 15 d.

Pokalbis vyks birželio 15 d. 12 val.

Nebūtina kasdien sekti skirtingų produktų kainas parduotuvėje, kad pamatytumėm bendrą tendenciją – viskas brangsta. Kviečiame pakalbėti apie dabartinę finansinę situaciją dviejų dalių seminare. Pirmoje sesijos dalyje Karolina kalbės apie infliaciją ir kaip ji veikia verslus. Akivaizdu, kad kainos kyla, bet ar kyla tavo produkto kaina arba atlyginimas? Antroje dalyje ji palies marketingo temą, aptariant pagrindinius žingsnius, kaip pasiruošti kainų pakėlimui bei kaip tinkamai apie tai pranešti.

Karolina ir Rasa pateiks praktinį gidą, kokius veiksmus būtina apmąstyti ir kaip teisingai suplanuoti komunikaciją, kad neišgąsdinti esamų ir potencialių klientų.

Šio seminaro metu taip pat bus aptariami iškilę klausimai po pirmojo praktinio užsiemimo su Karolina (Kaip valdyti verslo finansus? Išlaidų sekimo iššūkis Gegužės 18 d. 12 val.), taip pat bus skiriama laiko užduoties aptarimui bei kainodaros peržiūrėjimui kartu.

SVARBU: Seminaro dieną pagrindiniame „Šeimos dalies“ puslapyje pasidalinsime Google Meets nuoroda, kurią paspausdus galėsi klausytis pokalbio ir užduoti rūpimus klausimus Karolinai ir Rasai.
 
Jeigu seminaro negalėsi klausytis tiesiogiai - nieko baisaus! Jam pasibaigus pasidalinsime vaizdo įrašu.