Rudens moterų stovykla. Rugsėjo 23-25 d.

Moterų stovyklos – tai galimybė atrasti iš naujo ryšį su savimi ir pailsinti sielą.

Pirmąją išpardavėme per kelias minutes, o jos metu, negalėjome atsidžiaugti, kaip visoms buvo gera kartu!  

Kviečiame tave į jau ketvirtąją stovyklą, kuri vyks rugsėjo 23-25 d., nuostabaus grožio, Labanoro girios apsuptyje.

Stovykla ves Karolina Brusokienė ir Rasa Jusionytė – „Ką darai, daryk gerai“ įkūrėjos, organizuojančios moterų stovyklas, akseleratorius ir subūrusios „Veiklių Moterų Klubą“.

Rasa ir Karolina sukūrė erdvę šioms stovykloms ir pačios praktikuodamos atsitraukimą ir tylą jaučia, kokia tai stipri ir gydanti patirtis – norisi ja dalintis su kitomis moterimis. Taip pat stovyklos pradžioje ir pabaigoje jos praves kertinius atsivėrimo ratus ir palaikys kiekvieną dalyvę, jei stovyklos metu pasidarys per sunku išbūti. Galėsi privačiai išsikalbėti, nerti gilyn ir paieškoti blokų bei atsakymų.

Stovyklos tikslas – pripildyti tave energijos, polėkio ir noro kurti.Mes lengvai save pametame gyvenime ir kartais reikia ne tik grįžti į save, bet ir pasikrauti parako ateinantiems mėnesiams. Svarbiausia, sprogdinsime senus ir nereikalingus įsitikinimus, vidinius stabdžius, blokus ir baimes, kurie laiko tave ir neleidžia pasiekti savo potencialo.

Stovyklos kaina: 390 Eur. Rezervacija patvirtinama tik atlikus avansinį 200 Eur mokėjimą*, tad nedelsk ir užsitvirtink savo vietą stovykloje jau dabar! Likusią sumą - 190 Eur, tau reikės sumokėti stovykloje grynais.

*Avansas grąžinamas, jei stovykla dėl nenumatytų priežasčių būtų atšaukta iš mūsų pusės arba rasime, kas užims tavo vietą. Vietų skaičius ribotas.

APMOKĖTI AVANSĄ IR UŽSITVIRTINTI SAVO VIETĄ STOVYKLOJE GALI ČIA.