Mokesčių planavimas: kodėl į tai svarbu atsižvelgti renkantis veiklos formą? Planavimo iššūkis (IV dalis) Rugsėjo 13 d.

Seminaras vyks rugsėjo 13 d. 18 val.

Verslo liudijimas, Individuali veikla pagal pažymą, Mažoji bendrija, Uždaroji akcinė bendrovė ir t. t. – ką rinktis? Kaip žinoti, kokia veiklos forma yra tinkamiausia tau?

Ar galima iš anksto suplanuoti mokesčius, renkantis veiklos formą?

Ketvirtojoje planavimo iššūkio dalyje Karolina Brusokienė kartu su buhalterijos srityje dirbančia lektore aptars visas veiklos formas ir papasakos, kaip tinkamai suplanuoti mokesčius, kad metų pabaigoje nereikėtų patirti streso deklaruojant pajamas.

Seminaro metu taip pat atsakysime į klausimą, kokias išlaidas galima įtraukti į įmonės finansų apskaitą, o kokių ne.

Jei tave domina kiti klausimai, susiję su mokesčių planavimu ar veiklos formos pasirinkimu, parašyk juos čia.

Apie lektorę: Karolina Brusokienė yra sukūrusi ir vysčiusi daugiau nei 10 verslų, kuriuos sėkmingai pardavė, išnuomavo, o su keliais dirba ir toliau. Karolinos kuriami verslai apima: odontologiją, svečių namų veiklą, senelių globos namus, nekilnojamo turto vystymą ir nuomą, internetinių kursų platformos kūrimą, grožio salonų veiklą, maisto produktų gamybą bei distribuciją ir drabužių kūrimą. Būdama dar tik 27-eriu Karolina augina tris vaikus ir šiuo metu vysto 3 verslus bei yra aktyvi investuotoja.

SVARBU:  Šis užsiėmimas skirtas „Šeimos dalies“ prenumeratorėms. Jei nori dalyvauti šiame ir būsimuose „Šeimos dalies“ renginiuose - paaugink savo prenumeratą vienu žingsneliu!