Kaip gyvenime jausti daugiau džiaugsmo?

Workshop'as vyks vasario 15 dieną, 18 val.

Moterys dažnai daugybę dalykų puikiai moka daryti vienu metu - rūpintis darbais, namais, vaikų reikalais ir dar nepamiršti savęs. Tačiau kiek to darome iš reikia”?  Kartais net rūpinamės savimi iš reikia”...

kaip dažnai gyvenime jaučiame džiaugsmą? Kaip dažnai dirbame ar tvarkome reikalus iš malonumo? Kaip jo jausti daugiau ir tuo pačiu, kaip jausti glaudesnį ryšį su savimi? 

Šiame workshop’e Rasa Jusionytė pasidalins technikomis, kaip atrakinti malonumą ir kartu didesnę sėkmę

Ko reikės? Užrašinės ir skanios arbatos šalia!  

Apie autorę: 

Rasa Jusionytė - žinoma laidų vedėja ir verslininkė, „Ką darai, daryk gerai“ projekto, per pusę metų užaugusio į pelningą verslą, bendraįkūrėja. Rasa grįžusi po studijų Londone pradėjo tarptautinį žurnalą „What do people do?“, kur kalbino ir žymius „TED Talks“ pranešėjus, ir „The Sunday Times“ bestsellers sąrašo autorius, ir pardavinėjo žurnalą tokiuose miestuose, kaip Berlynas, Londonas ir Niujorkas. Šis workshop’as yra apie tai, kaip žingsnis po žingsnio nusipiešti žemėlapį, kuris padės pasiekti tokią pat vidinę laisvę, karjerą, ramybę, meilę sau ir kiek tai daug džiaugsmo gali atnešti.

SVARBU:  Šis seminaras skirtas „Šeimos dalies“ prenumeratorėms. Jei nori dalyvauti šiame ir būsimuose „Šeimos dalies“ renginiuose – paaugink savo prenumeratą vienu žingsneliu!