Finansų planas metams – kelias į sėkmę? Planavimo iššūkis (II dalis) Rugpjūčio 25 d.

Seminaras vyks rugpjūčio 25 d. 13 val.

Tai jau antrasis planavimo iššūkio susitikimas! Šįkart Karolina Brusokienė kviečia peržiūrėti jau turimą finansinį planą ir pasikalbėti apie naujo plano parengimą artėjantiems metams.

Sesijos metu atsakysime į šiuos pagrindinius klausimus:

  • Kaip valdyti įmonės finansus, artėjant didžiosioms metų šventėms ir išpardavimams?
  • Kaip suskirstyti biudžetą, kad užtektų padengti gamybą, marketingą, darbuotojų atlyginimus ir dar liktų dalis pinigų tau pačiai? 
  • Kokiomis proporcijomis reikėtų skaidyti finansus visiems metams? 
  • Paliesime ir kitus finansų planavimo klausimus, aktualius ne tik verslo kūrėjams, bet ir jų naudotojams, t. y. visiems klientams, pavyzdžiui: 
  • Kaip nepasiduodi pirkimams ir tinkamai įvertinti savo finansines galimybes? 
  • Ar galime susiplanuoti asmeninius finansus metams į priekį? 

Jei tave domina kiti klausimai, susiję su finansų planavimu, parašyk juos čia.

Apie lektorę: Karolina Brusokienė yra sukūrusi ir vysčiusi daugiau nei 10 verslų, kuriuos sėkmingai pardavė, išnuomavo, o su keliais dirba ir toliau. Karolinos kuriami verslai apima: odontologiją, svečių namų veiklą, senelių globos namus, nekilnojamo turto vystymą ir nuomą, internetinių kursų platformos kūrimą, grožio salonų veiklą, maisto produktų gamybą bei distribuciją ir drabužių kūrimą. Būdama dar tik 27-eriu Karolina augina tris vaikus ir šiuo metu vysto 3 verslus bei yra aktyvi investuotoja.

SVARBU:  Šis užsiėmimas skirtas „Šeimos dalies“ prenumeratorėms. Jei nori dalyvauti šiame ir būsimuose „Šeimos dalies“ renginiuose - paaugink savo prenumeratą vienu žingsneliu!