Susipažink su programos lektoriais

Rasa Jusionytė


Rasa yra „Ką darai, daryk gerai“ projekto bendraįkūrėja, sertifikuota moterų verslumo koučerė. Ji daug dirbo, norėdama pasiekti gerų rezultatų – išleido tarptautinio pripažinimo sulaukusį žurnalą, kurį gali rasti net Niujorke, tinklalaidę „What do people do?“ ir buvo ne vienos sėkmingos laidos vedėja.

Rasa Jusionytė

Karolina Brusokienė


Karolina yra „Ką darai, daryk gerai“ bendraįkurėja, sukūrusi ir vysčiusi daugiau nei 10 verslų (odontologija, svečių namų veikla, senelių globos namai, nekilnojamo turto vystymas ir nuoma ir kt.), kuriuos sėkmingai pardavė, išnuomavo, o su keliais dirba ir toliau. Būdama dar tik 27-erių Karolina augina tris vaikus ir šiuo metu vysto 5 verslus bei yra aktyvi investuotoja.


Karolina Brusokienė

Rūta Kavaliauskienė


Rūta yra licenzijuota klinikinė psichologė – psichoterapeutė, savo praktikoje taikanti Kognityvinės elgesio ir Schemų terapijos principus, aktyviai besidominti įvairiomis mokslu grįstomis psichoterapijos technikomis. Rūtos darbo tikslas – padėti žmonėms geriau suprasti save, savo emociniu poreikius bei atrasti būdus juos patenkinti.


Rasa Jusionytė

Airida Ruibytė - Butkuvienė


Airida – „Triple O consulting“ verslo konsultantė - koučerė, lektorė ir praktikė, dirbanti su įvairių Lietuvos įmonių vadovais ir jų darbuotojais, o taip pat vedanti ir asmenines konsultacijas. Jos tikslas – paskatinti žmones veikti efektyviai, užtikrintai, planuojant savo laiką ir žinant, kaip kasdien dirbti prasmingai bei prisiimant atsakomybę už save ir savo gyvenimą. 


Karolina Brusokienė

Aurimas Mikalauskas


Aurimas – „Audioteka LT“ įkūrėjas ir vadovas, tinklalaidės „Pradėk iš naujo“ vedėjas. Savo verslą jis įkūrė tam, kad daugiau žmonių Lietuvoje atrastų, jog galima tobulėti klausantis audioknygų pakeliui į darbą, sportuojant ar sukinėjantis namuose. Semdamasis įkvėpimo iš knygų, jis atrado metodus, padėjusius keisti įpročius, kuriais dabar dalinasi su kitais.


Rasa Jusionytė

Sonata Šulcė


Sonata – prekių ženklų strategė, pravedusi daugiau nei 100 konsultacijų komunikacijos ir asmeninės lyderystės srityse, ieškant sprendimų, struktūros ir autentiškumo verslams. Dar būdama 16-os, ji pradėjo dirbti žurnaliste, o vėliau dirbo televizijoje ir išbandė save skirtingose profesijos srityse. Jos darbai turi bendrą vardiklį – komunikacija, verslas ir asmeninė lyderystė. 


Karolina Brusokienė

Monika Malinauskaitė


Monika – kūrybinės bei seksualinės energijos žaibolaidis, dailės terapeutė, menininkė, rašytoja bei laisvai samdoma kūrybos direktorė ir prodiuserė. Moteris, išėjusi iš darbo „į niekur“ daugiau nei 10 kartų ir kiekvieną kartą vis sėkmingiau sukūrusi savo tapatybę bei vertę rinkoje. 

Rasa Jusionytė