Svajonių pildymas – nauja profesija? Pokalbis su Ieva Juodelyte.

Viskas, ką žmogus sukūrė, atrado ar išrado pasaulyje, pirmiausia gimė ne kur kitur, o svajonėse – mūsų mintyse. Nuo vaikystės iki gyvenimo pabaigos kuriame vaizdinius, idėjas ir fantazijas, kurios skatina kūrybiškumą, padeda spręsti problemas, siekti tikslų ir sėkmingai juos įgyvendinti.


Bet ką daryti, kad mūsų svajonės taptų realybe? Ar galime padėti kitiems jas įgyvendinti? Apie svajonių pildymą susitinkame pasikalbėti su Ieva Juodelyte, penkių vaikų mama, talpinančia savyje daugybę sričių, kuriose norėjo išsipildyti: interjero dizainerė, kino dailininkė, kostiumų dailininkė, „Mummymoon“, „Zebra I Can See“, „Motula“, „Women are Poems“ įkūrėja, poezijos knygos bendraautorė, ir finale – režisūros magistro studentė. Ieva nuolat generuoja idėjas ir paverčia tai kūnu – tol, kol tikrai tiki. Ar tai būtų drabužių brand'as ar poezija, tapyba ar parduotuvės įkūrimas, tai bus išjaustas ir gyvas projektas, atspindintis grožio ir moteriškumo siekimą.

Ieva sako, kad jos pačios vidinis vaikas sotus ir pilnas, tad iš šio pilnumo gimė noras dalintis su kitomis moterimis: „Ėmiausi svajonių kurso ir individualių susitikimų, kuomet lydėdama kitas moteris padedu įgyvendinti jų svajones“.