Keliauti daug, įdomiai ir neištuštinant piniginės – misija įmanoma

Socialiniuose tinkluose neretai mūsų akys stabteli prie nuotraukų, kuriuose vaizduojami balto smėlio paplūdymiai, džiunglės, įspūdinga gyvūnija, didinga architektūra ir spalvingi patiekalai, kurių net pavadinimų nežinotumėm, kaip ištarti. Atrodo, kad pasaulyje visada yra bent vienas žmogus, kuris visur keliauja ir nuolat kelia klausimus – „kaip?“, „iš kur?“, „kas tai sukūrė?“. Kelionės – tarsi tolimas sapnas, apie kurį ne kiekvienas išdrįsta sapnuoti. Šio seminaro tikslas – parodyti, kad kelionės gali būti prieinamos kiekvienam. Tai nėra sapnas ar tolima svajonė – keliauti yra taip pat paprasta, kaip ir nueiti į parduotuvę ir įgyti duonos. Viskas, ko reikia – išmokti pagrindinius kelionių planavimo pagrindus, apie kuriuos ir išgirsi šiame seminare.Seminaro metu sužinosi:
  • Kaip išsirinkti kelionės kryptį?
  • Kaip ir kur ieškoti pigiausių bilietų?
  • Kaip ir kur ieškoti nakvynės?
  • Kaip susidėlioti lankytinų vietų planą?
  • Kaip pasiskaičiuoti kelionės biudžetą?
Dovana TAU - Ugnės kelionių atmintinė. Spausk čia ir atsisiųsk.
 
Apie lektorę:

Ugnė Rutkauskienė – 24 metų aktyvi keliautoja, influencerė, soc. erdvėje turinti nemažą sekėjų ratą (jos administruojami profiliai: „8ananasai“ bei „Ananaso Kelionės“). Prieš 4 metus atsisveikinusi su samdomu darbu ir teisės studijomis Ugnė nusprendė tapti keliautoja pilnu etatu. Savarankiškos kelionės – tai jos darbas, aistra ir gyvenimo būdas. Šiuo metu Ugnė savo sąskaitoje turi net 59 aplankytas pasaulio šalis, todėl ji nori parodyti visiems, kad keliauti po pasaulį yra lengva, paprasta ir net nebūtinai brangu, tad tai gali daryti kiekvienas.
  
Mums svarbi tavo nuomonė! Skirk kelias minutes savo brangaus laiko ir palik atsiliepimą produkto skiltyje. Taip padėsi mums tobulėti, kitiems sužinoti apie vertingą turinį ir prisidėsi prie naujo turinio kūrimo.