Kaip planuoti darbus ir per trumpesnį laiką nuveikti daugiau?

 

 

 

 

 

 

Nori per trumpesnį laiką padaryti daugiau? Svajoji apie 4-5 val. darbo dieną ir nelieka laiko asmeniniam gyvenimui, poilsiui bei šeimai? Pakeiskime tai!

 

Šiame seminare: 

  • Sužinosite apie pagrindines sėkmingo laiko planavimo taisykles;
  • Suprasite daugiau apie skirtingus planavimo būdus;
  • Išmoksite ne tik efektyviai planuoti dabus, bet ir asmeninį gyvenimą.

 

Seminaro programa:

  • 10 pagrindinių planavimo klaidų, išmoksime, kokia yra planavimo logika;
  • 6 žingsniai su įrankiais ir pavydžiais link produktyvesnės savo versijos: darymas, prioritetai, struktūra, koncentracija, savęs stebėjimas, požiūris;
  • Išvados ir keletas nuostabių dalykų prisiminimui.

 

Dažniausia problema, kai pagalvojame, kad nemokame planuoti savo laiko yra tikrai ne netinkamo būdo pasirinkimas, o apskritai sistemos (gyvenime) nebuvimas. Rutina, disciplina, distrakcijos, struktūra (tiek šaldytuve, tiek spintoje, tiek to-do list’e), motyvacija ir užsispyrimas bei įpročių ugdymas - štai kur guli daugiausiai atsakymų į laiko planavimo klausimus. 

Planavimas yra apipintas daugybės mitų, kuriuos bandau (kol kas sėkmingai) griauti kiekvieną mielą dieną. Seminare papasakosiu, kaip kurti laiko planavimo ir darbų atlikimo struktūrą. 

Man planavimas yra tiesioginis vaistas nuo nerimo. Kai jaučiu, kad jau spirga kažkas ir pradeda skaudėti galvą, paimu tušinuką į rankas ir braižausi savo struktūras, kaip įpratus. Skausmas ir blogumas iš karto praeina. O svarbiausia ne tik susiplanuojame, bet ir atliekame darbus.

 

Apie lektorę:

Esu Dovilė Daugvilaitė-Zubcovė, „Planas gyvenimas“ įkūrėja - gyvenu su misija, kad projektų valdymo principus turiu transliuoti paprastąja kalba visiems, kam to trūksta ir reikia. 15 metų bandau įvairiausius planavimo būdus (taip, pradėjau anksti). Jau 10 metų nardau projektų vadyboje. Man tai - ir mokslas, ir menas, kuris, tikiu, kad vieną dieną išgelbės pasaulį, kai to labiausiai reikės. 

Mano tikslas, kad kuo daugiau žmonių suprastų, jog projektų valdymo principus galima pritaikyti ne tik versle, bet ir asmeniniame gyvenime. Visi mes esame projektų vadovai, bet tuo pačiu ne visi tai žinome! Profesinė patirtis - LinkedIn.