Kaip 2022 realizuoti savo karjeros potencialą?

 

 

 

Profesijų astrologijos PDF failą gali atsisiųsti ČIA.

Kartais trūksta atsakymų, kuriuos galime rasti tiesiog pasižiūrėję į savo prigimtį, į savo gimimo horoskopą ir tai ne apie tai, koks jūsų zodiako ženklas.

Kviečiu nerti pačiai, gauti visas žinias, kad galėtumėte pati pasižiūrėti savo sielos realizacijos galimybes, o gal net pasufleruoti atsakymus ir artimiesiems.

Astrologija turi labai daug skirtingų sričių, mes nersime į vieną ir patikėkite, po šios paskaitos gausite tiek atsakymų, kad beliks priimti ir eiti jų realizuoti :)

 

Mokymų metu sužinosite:

  • Kaip pasidaryti pačiai savo gimimo horoskopą?
  • Kaip pamatyti, kokios profesijos yra tinkamiausios būtent jums?
  • Kokios stichijos turi vyrauti profesinėje srityje?
  • Kokias savybes reikia stiprinti, kad pasiektumėte aukštumų?
  • Kokioje gyvenimo srityje yra daugiausiai energijos ir kaip ją nukreipti į karjerą?
  • Kokie jūsų gabumai, kuriuos reikia integruoti į darbą?
  • Kokios silpnosios vietos, kurias reikia atidirbti?
  • Ką reikia suvokti ir įvaldyti, kad į jūsų gyvenimą ateitų pinigai?
  • Kokios jūsų karminės užduotys šiame gyvenime?

Mokymų metu viską išnagrinėsime, kaip pamatyti, kaip suvokti, o gautoje medžiagoje bus visa informacija apie vienų ar kitų aspektų, kuriuos aptarsime reikšmes.

Tai mano patikrinti ir atrinkti būdai atrasti ir suvokti save profesinėje srityje, kuriuos išsigryninau darydama šimtus profesinių analizių. 

Tai savirealizacijos špargalkė, kuri bus labai asmeninė ir atverianti akis.

 

Iki seminaro pasidarykite savo gimimo žemėlapį:

 

 

Apie lektorę:

Aš esu Miglė Tamoševičienė. Moteris, dukra, žmona ir kūrėja. Aš visada norėjau sukurti kažką, kas padėtų kiekvienam ir baigusi bioinžinerijos studijas supratau, kad vaistų nuo vėžio paieškos nėra tokios įdomios, kaip atrodė iš pradžių, o dovanoti pokytį ir prisiliesti prie žmonių, kad jie suvoktų save, taip norėjosi.

Žinote, kai pradedi daryti, tai ką išties jauti, kuo išties tiki, rodos, kad visas pasaulis eina su tavimi. Astrologija man tapo įrankiu, kuris padeda atsakyti žmonėms tiek į egzistencinius, tiek į kasdienius klausimus. 

Nuolatinės paieškos, nuolatinis noras augti ir nuolatinis idėjų generavimas ir įgyvendinimas mane vedė per astrologijos, numerologijos, taro, bioenergetikos, o galiausiai ir psichologijos bei kitas studijas. Aš vis dar kasdien mokausi ir augu, nes tik tai manau, kad padeda pasijusti gyvu ir galėti kurti kasdien, bet kartu labai kviečiu augti ir save pažinti kiekvieną, kuris tik pajaučia, kad jau yra pasiruošęs.